کشف یک تن و ۳۳۰ کیلوگرم مواد مخدر در کرمانشاه

دادستان عمومی و انقلاب کرمانشاه از کشف یک تن و ۳۳۰ کیلوگرم مواد مخدر در کرمانشاه طی شش ماهه نخست امسال خبر داد.

حمیدرضا کریمی دادستان عمومی و انقلاب کرمانشاه در جمع خبرنگاران، با اشاره به اهتمام ضابطین دستگاه قضایی برای برخورد با باند‌های قاچاق مواد مخدر در سطح استان، گفت : در این راستا طی شش ماهه نخست امسال بیش از یک تن و ۳۳۰ کیلوگرم انواع مواد مخدر در کرمانشاه کشف و ضبط شده است. 

وی افزود: بیشترین حجم مواد مخدر کشف شده در کرمانشاه با ۶۶۷ کیلوگرم مربوط به ماده مخدر تریاک است. 

دادستان کرمانشاه تصریح کرد: از مجموع کشفیات مواد مخدر در سطح استان، ۵۶۱ کیلوگرم ماده مخدر گل، ۲۷ کیلوگرم شیشه و هفت کیلوگرم ماده مخدر هروئین بوده است. 

وی از اعتیاد به عنوان یکی از معضلات مهم و آسیب‌های اجتماعی کرمانشاه نام برد و افزود: متاسفانه گرفتار شدن هر فرد در دام اعتیاد می‌تواند فروپاشی یک خانواده را به دنبال داشته باشد و معضلات اجتماعی بسیاری به همراه خواهد داشت. 

کریمی تاکید کرد: دستگاه قضایی برخورد قاطع و بدون مماشات با باند‌های کلان قاچاق و توزیع مواد مخدر را در دستور کار خود قرار داده است. 

وی با اشاره به همکاری خوب دستگاه قضایی و نیروی انتظامی در برخورد با قاچاقچیان و توزیع کنندگان مواد مخدر، اظهار کرد: اقدامات پیشگیرانه در حوزه مبارزه با جرایم مواد مخدر و ضربه به بنیان مالی فروشندگان مواد مخدر در کرمانشاه کماکان ادامه خواهد داشت. 

کریمی به کشفیات شش ماهه اول استان در حوزه مشروبات الکلی اشاره کرد و گفت: طی این مدت ۴۳ هزار و ۹۷۴ لیتر مشروبات الکلی دست ساز و ۳۷۱۷ قوطی مشروبات الکلی صنعتی در استان کشف و ضبط شده است .

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
آخرین اخبار