تمدید مهلت ارسال آثار برای دریافت مهر اصالت ملی

مهلت هنرمندان صنایع‌دستی استان سمنان برای ارسال آثار ویژه دریافت مهر اصالت ملی تا ۱۲ مهرماه تمدیدشد.

سرپرست معاونت صنایع‌دستی و هنر‌های سنتی اداره کل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی استان سمنان گفت: هنرمندان صنایع‌دستی برای شرکت در رویداد مهر اصالت ملی می‌توانند حداکثر تا ۱۲ مهرماه، تصویر و فیلم دو نمونه از آثار پیشنهادی خود را برای شرکت در این داوری به آدرس ایمیل handicraftsemnan@gmail.com ارسال کنند.

سمانه سلطانی‌پور افزود: برای راهنمایی هر چه بیشتر شرکت‌کنندگان، بخش ویژه‌ای در سایت اداره کل به هفتمین دوره داوری مهر اصالت به آدرس https://semnan.mcth.ir اختصاص‌یافته و نمونه برگه‌های ارسال آثار و شرایط کامل شرکت در این رویداد اعلام شده است.

سلطانی پور گفت: دریافت‌کنندگان مهر اصالت در اولویت شرکت در نمایشگاه‌ها و مسیر برندسازی، بازاریابی و فروش آثار قرار می‌گیرند.

سمنان، امسال میزبان برگزاری داوری مهر اصالت منطقه‌ای با حضور استان‌های سمنان، تهران، مرکزی و قم است و آثار ارسالی برگزیده در این مرحله برای رقابت به مسابقه ملی ارسال می‌شود.

رویداد مهر اصالت هر دو سال یک‌بار برگزار می‌شود و شاخص‌های اصلی ارزیابی در این داوری، اصالت اثر، مرغوبیت، نوآوری و بازاریابی است و سازگاری با محیط‌زیست و مسئولیت حقوق اجتماعی ازجمله پیش‌شرط‌های ارسال آثار است.

سلطانی پور افزود: هنرمندان متقاضی شرکت در این رویداد، در صورت هرگونه پرسش در خصوص روند ثبت‌نام و ... می‌توانند با شماره ۳۳۳۰۰۰۷۵ داخلی (۱۴۸) سرکار خانم رهبر تماس بگیرند.

در شش دوره قبل، درمجموع ۵۳ اثر از استان سمنان موفق به دریافت مهر اصالت ملی شده و ۹ اثر هنرمندان استان نیز موفق به دریافت مهر اصالت بین‌المللی صنایع‌دستی شده است.

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
آخرین اخبار