آغاز جشنواره تولیدات فضای مجازی در آذربایجان شرقی

دبیر جشنواره تولیدات فضای مجازی کنگره ۱۰ هزار شهید آذربایجان شرقی از آغاز جشنواره تولیدات فضای مجازی در استان خبر داد.

 آقای نریمان‌زاده گفت: بخش‌های جشنواره تولیدات فضای مجازی شامل پوستر، عکس حرفه‌ای و موبایلی، فیلم و کلیپ در حوزه چند رسانه ای، موشن گرافی، پویانمایی، اینفو گرافی، پادکست و نرم‌افزار موبایلی، تولیدات متنی ویژه فضای مجازی شامل استوری، کپشن، توییت، پست و هر متنی که در فضای مجازی منتشر شده و منحصر به نویسنده باشد است.

آقای نریمان‌زاده اظهار کرد: جشنواره تولیدات فضای مجازی یکی از برنامه‌های مهم کنگره ۱۰ هزار شهید استان است که با همت و برنامه ریزی سپاه عاشورا توانستیم در مدت کوتاهی و همزمان با برگزاری کنگره این جشنواره را هم برپا کنیم تا به زمان دیگری موکول نشود.

وی افزود: وقتی اثری با نام شهدا، شهادت و ایثار مزین می‌شود یا کاری به نام آن‌ها انجام می‌گیرد شهدا در این راه کمک حال ما هستند.

وی تاکید کرد: تصمیم داریم جشنواره تولیدات فضای مجازی را سالانه در تبریز برگزار و آن را همانند جشنواره فیلم کودک و نوجوان اصفهان و جشنواره انیمیشن در همدان به یک برند معروف تبدیل کنیم.

وی موضوعات جشنواره را شامل فرهنگ ایثار و شهادت، خانواده معظم شهدا، شهدای انقلاب اسلامی، دفاع مقدس، مدافعان حرم، امنیت و سلامت عنوان کرد.

آقای نریمان زاده گفت: متن فراخوان جشنواره بعد از برنامه افتتاحیه در کانال‌های اطلاع‌رسانی و سایت کنگره به آدرس https://ashuraiyan.com بارگزاری خواهد شد.

وی به زمان بندی جشواره نیز اشاره کرد و افزود: آخرین مهلت ارسال آثار ۳۰ آبان ۱۴۰۲ است و پنجم آذر بخش داوری آثار و دهم آذر اختتامیه و اعلام نتایج جشنواره خواهد بود.

وی اضافه کرد: جوایز این جشنواره در هر بخش به ترتیب نفر اول هفت میلیون تومان، نفر دوم پنج میلیون تومان و نفر سوم سه میلیون تومان به همراه تندیس و لوح تقدیر خواهند بود.

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
آخرین اخبار