پیش‌بینی ۶۴۴ خودرو برای سرویس مدارس در شهرکرد

هم اکنون ۶۰۰ خودروی سواری و ۴۴ دستگاه مینی‌بوس برای سرویس مدارس در شهرکرد پیش‌بینی شده است.

مهرداد میرزاییان رئیس سازمان حمل و نقل بار و مسافر شهرداری شهرکرد با بیان اینکه تعرفه سرویس‌های مدرسه در کارگروه ماده ۱۸ مصوب و به تمام شرکت‌ها و مدارس ابلاغ شده است، گفت: در حال حاضر با ۲۲ شرکت حمل و نقل با ۶۰۰ خودروی سواری و ۴۴ دستگاه مینی‌بوس برای ارائه خدمات حمل و نقل دانش‌آموزان با آموزش و پرورش و مدارس شهرکرد قرارداد منعقد شده است.

وی افزود: نیاز مدارس و دانش‌آموزان به سرویس مدرسه در ماه آخر تابستان از طرف مدرسه به شرکت‌ها اعلام شده و شرکت‌های حمل و نقل نیز خودرو‌های مورد نیاز را آماده و براساس مسیر دانش‌آموزان چینش و فعال شده است.


بیشتر بخوانید


میرزاییان با اشاره به اینکه امسال کمبود خودور در شرکت‌های حمل و نقل وجود ندارد، اضافه کرد: اولیای دانش‌آموزان و مدیران مدارس باید قبل از بازگشایی مدرسه با شرکت‌ها برای حمل و نقل دانش‌آموزان قرار داد منعقد می‌کردند تا ساماندهی سرویس‌های مدرسه انجام شود.

وی ادامه داد: در حال حاضر برخی از دانش‌آموزان بعد از بازگشایی مدارس متقاضی استفاده از سرویس مدرسه شدند، که باید درخواست خود را به مدیر مدرسه اعلام و مدیر مدرسه نیز نیاز را به شرکت‌های طرف قرارداد اعلام کند تا در صورت به حد نصاب رسیدن و تکمیل شدن ظرفیت خودرو، سرویس مدرسه برای این دانش‌آموزان تامین شود.

میرزاییان با اشاره به ممنوعیت استفاده از تاکسی‌ها و خط ویژه‌های شهری برای سرویس مدرسه، گفت: هم‌اکنون با یک شرکت تعاونی تاکسی‌داران برای کمک به حمل ونقل و سرویس مدرسه قرارداد منعقد شده است.

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
آخرین اخبار