فرماندار سیروان خبر داد

توسعه زیرساخت‌های عمرانی روستا‌های سیروان

فرماندار سیروان با اشاره به اینکه زیرساخت‌های عمرانی روستا‌های این شهرستان توسعه می‌یابد، گفت: طرح مطالعاتی اصلاح شبکه آب روستا‌های سیروان در حال انجام است.

محمدباقر شریفی فرماندار سیروان در بازدید از روستا‌های برآفتاب مله ماران، سفیدخانی وسطی، علی آباد علیا و کله جوب، اظهار کرد: تلاش می‌شود که مشکلات زیرساختی این دیار برطرف شود.

وی در جمع مردم روستای برآفتاب مله ماران بیان کرد: اصلاح شبکه برق و روشنایی معابر این روستا در دستور کار قرار دارد و در آینده نزدیک انجام می‌شود.

فرماندار سیروان گفت: به منظور جلوگیری از خسارت در هنگام وقوع سیل به روستا مبلغ ۱۰ میلیارد ریال برای تکمیل کانال سنگی روستا اختصاص یافته که پیمانکار آن نیز مشخص شده و به زودی شروع به کار می‌کند.

شریفی با بیان اینکه این روستا و دیگر مناطق شهرستان با مشکل تنش آبی مواجه هستند، بیان کرد: طرح مطالعاتی اصلاح شبکه آب روستا‌های شهرستان در حال انجام است که بر اساس اولویت بندی، اصلاح شبکه آب روستا‌ها انجام می‌شود.

فرماندار سیروان در جمع مردم روستای سفید خانی وسطی با اشاره به اینکه اصلاح شبکه برق و روشنایی معابر روستا در دستور کار قرار دارد و به زودی انجام خواهد شد، افزود: تسطیح و شن ریزی روستا در برنامه‌های عمرانی آتی بنیاد مسکن قرار می‌گیرد تا بخشی از مشکلات زیرساختی روستا مرتفع گردد.

وی ادامه داد: تعمیر و عایق کاری محل ذخیره آب شرب روستا ضرورت دارد و می‌بایست شرکت آبفای شهرستان در این خصوص همکاری کند.

فرماندار سیروان در جمع مردم روستای علی آباد علیا و کله جوب نیز گفت: ۵ میلیارد ریال اعتبار در کمیته برنامه ریزی شهرستان برای اجرای طرح هادی روستای علی آباد علیا اختصاص یافته که در آینده نزدیک طرح هادی این روستا توسط بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان و شهرستان انجام می‌شود.

شریفی مطرح کرد: مبلغ ۱۵ میلیارد ریال از محل اعتبارات عمرانی برای توسعه و عمران و آبادانی روستای کله جوب اختصاص یافته که در آینده نزدیک عملیات اجرایی آن آغاز می‌شود.

برچسب ها: طرح عمرانی ، آب شرب
اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.