سرپرست شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان ایلام خبر داد

برگزاری ویژه برنامه های هفته وحدت در ایلام

سرپرست شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان ایلام از برگزاری ۲۰۰ عنوان ویژه برنامه به مناسبت گرامیداشت هفته وحدت در این استان و با حضور اقشار مختلف مردم خبر داد.

حجت الاسلام علی چراغی پور سرپرست شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان ایلام اظهار کرد: برگزاری جشن عید وحدت با اجرای برنامه‌های متنوع فرهنگی هنری و مسابقات، دوشنبه ساعت ۲۰ در پیاده راه آیت الله طالقانی شهر ایلام برگزار می‌شود.

وی به برگزاری همایش مسجد، کتاب و وحدت در روز دوشنبه ساعت ۱۰ صبح در مرکز حوزه علمیه خواهران ایلام، اشاره کرد و افزود: برگزاری همایش مسجد کانون وحدت در مسجد کوثر شهر ایلام نیز از دیگر برنامه‌های این هفته است.

چراغی پور برگزاری جشن‌های ویژه ۱۷ ربیع الاول در روز‌های دوشنبه و سه شنبه در سطح مساجد استان به همراه اجرای برنامه‌های متنوع فرهنگی هنری، ایستگاه‌های صلواتی در روز‌های دهم و یازدهم مهرماه، جشن میلاد پیامبر اکرم (ص) و حضرت امام جعفرصادق (ع) در روز سه شنبه ساعت ۱۷ در دفتر نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه ایلام را از دیگر برنامه‌های این هفته عنوان کرد.

وی با بیان اینکه برنامه‌های بزرگداشت هفته وحدت با محوریت تکریم قرآن کریم برگزار می‌شود، افزود: هدف اصلی از برگزاری ویژه برنامه‌های هفته وحدت، تقویت اتحاد و انسجام امت اسلامی در سایه توجهات حضرت حق و کلام الله مجید برای تداوم عزت و سرافرازی مسلمانان در جهان است.

سرپرست شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان ایلام بیان کرد: این ایام، بهترین فرصت برای تدارک برنامه‌های وحدت آفرین و تبیین و تفهیم برکات و ضرورت وحدت برای جوانان و عموم مردم شیعه و سنی است.

چراغی پور شاخص‌ترین برنامه هفته وحدت را جشن‌های باشکوه ولادت پیامبر اکرم (ص) و امام جعفر صادق (ع) عنوان کرد که همزمان با سراسر جهان اسلام در نقاط مختلف استان با شکوه و نشاط تمام برگزار خواهد شد.

وی از عموم مردم به ویژه نسل جوان جامعه جهت حضور فعال و بانشاط در آیین‌های بزرگداشت هفته وحدت دعوت کرد.

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.