تمهیدات ترافیکی جشن میلاد پیامبر اکرم (ص) اعلام شد

معاون عملیات پلیس راهور تهران گفت: رانندگانی که قصد عبور از محدودیت‌ها را دارند باید از معابر جانبی تردد نمایند.

سرهنگ رازقى گفت: به مناسبت برگزاری جشن میلاد پیامبر اکرم (ص) از میدان هفتم تیر تا میدان ولیعصر (عج) محدودیت ترافیکی خواهیم داشت. 

وی افزود: به همین مناسبت فردا از ساعت ۱۵ معابر از میدان هفتم تیر تا میدان ولیعصر (عج) مسدود خواهند شد و از میدان فلسطین تا کلیه ورودی‌هایی که به این محدوده داریم محدودیت تردد خواهیم داشت.  

سرهنگ رازقی بیان داشت: در این معابر شامل جنوب به شمال خیابان انقلاب، (انقلاب - ولیعصر عج) اجازه تردد داده نخواهد شد.  

معاون عملیات پلیس راهور تهران بزرگ افزود: همچنین محدوده شمال به جنوب خیابان ولیعصر (عج) از فاطمی مسدود خواهد شد.  

وی گفت: اتوبوس‌هایی که در این محدوده تردد می‌کنند با انحراف مسیر از محور‌های جانبی تردد خواهند داشت و این محدوده در اختیار برگزاری جشن قرار خواهد گرفت.

سرهنگ رازقی افزود: حمل و نقل عمومی و شرکت‌های اتوبوسرانی و تاکسیرانی تمهیدات ویژه‌ای برای جابه‌جایی مسافران و کسانی که در این مراسم شرکت دارند خواهد داشت.  

سرهنگ رازقی گفت: کسانی که محل زندگی و کار آن‌ها در این محدوده است محدودیت خارج شدن ندارند، ولی کسانی که قصد عبور از این مسیر‌ها را دارند باید از معابر جانبی تردد و استفاده کنند.  

وی گفت: این مراسم از ساعت ۱۷ شروع و برای اجرای تمهیدات ترافیکی از ساعت ۱۵  محدودیت و ممنوعیت تردد خواهیم داشت. برای این مراسم پلیس راهور تمهیدات خاصی را در نظر گرفته و جلسات متعددی نیز برگزار گردیده است.

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.