ترامپ به دادگاه نیویورک می‌رود

رئیس‌جمهور سابق آمریکا امروز برای حضور در جلسه محاکمه به دادگاه نیویورک خواهد رفت.

دونالد ترامپ، رئیس‌جمهور سابق آمریکا می‌گوید برای محاکمه در مورد فعالیت‌های تجاری خود امروز یکشنبه در دادگاه نیویورک جلسه محاکمه خواهد داشت. قاضی قبلاً حکم داده است که ترامپ و دو پسرش در بزرگنمایی در ارزش امپراتوری تجاری خود مرتکب کلاهبرداری شده اند.

براساس گزارش الجزیره انگلیسی، ترامپ در این خصوص گفت: من به دادگاه می‌روم تا برای نام و آبروی خود مبارزه کنم. کل این پرونده ساختگی است!

این مقام ۷۷ ساله آمریکایی از لتیتیا جیمز، دادستان کل نیویورک، که از او شکایت کرده است، و قاضی آرتور انگورون، که ریاست دادگاه هیئت منصفه را بر عهده دارد و هفته گذشته در حکمی ترامپ و پسرانش اریک و دان جونیور را محکوم کرده بود، انتقاد کرد.  

محاکمه ترامپ از دادگاه در روز دوشنبه نشان دهنده انحراف از رویه معمول او خواهد بود. زمانی که شرکتش و یکی از مدیران ارشد آن سال گذشته به اتهام تقلب مالیاتی محکوم شدند، او نه به عنوان شاهد و نه به عنوان تماشاگر در دادگاه حاضر نشد. او همچنین در جریان محاکمه اوایل سال جاری که در آن هیات منصفه او را در پرونده تجاوز به نویسنده E Jean Carroll  مجرم تشخیص داد، به دادگاه مراجعه نکرد.

ترامپ همچنین در ماه‌های آینده با چندین محاکمه بزرگ روبرو خواهد شد. او قرار است در ۴ مارس در برابر یک قاضی فدرال در واشنگتن دی سی به اتهام تلاش برای لغو نتیجه انتخابات ریاست جمهوری ۲۰۲۰، حاضر شود.

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
نظرات کاربران
انتشار یافته: ۵
در انتظار بررسی: ۰
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۱۵:۱۳ ۱۰ مهر ۱۴۰۲
وااا مگه مسئولین امریکا هم کلاهبرداری میکنند؟؟یعنی اونجا فساد اقتصادی هست؟؟
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۱۵:۰۲ ۱۰ مهر ۱۴۰۲
ترامپ برای همیشه به زباله دان تاریخ پرتاب شد.
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۱۳:۲۵ ۱۰ مهر ۱۴۰۲
هیچ وقت به ترامپ شالاتان دوباره رای نمی دهند .
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۱۷:۲۳ ۱۰ مهر ۱۴۰۲
باشه. دور بعدی خودشه
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۱۲:۴۷ ۱۰ مهر ۱۴۰۲
ترامپ قوی❤️
آخرین اخبار