مراسم جشن میلاد پیامبر اکرم (ص) و امام صادق (ع) را با ما به اشتراک بگذارید

باشگاه خبرنگاران جوان از شما دعوت می‌کند تا فیلم‌ها و تصاویری از مراسم جشن و ویژه برنامه‌های خود را به مناسبت میلاد پیامبر (ص) و امام صادق (ع) تهیه کنید و برای ما ارسال کنید.

هفدهم ربیع الاول مصادف با میلاد سراسر نور نبی مکرم اسلام پیامبر رحمت حضرت محمد المصطفی (ص) و میلاد ششمین اختر تابناک امام جعفر الصادق (ع) و پایان هفته وحدت است. به همین مناسبت تمام مسلمانان مراسم جشن برگزار می‌کنند و میثاق‌ها میان مسلمانان تحکیم می‌شود و پیمان‌ها استوار می‌گردد.

باشگاه خبرنگاران جوان از شما دعوت می‌کند تا فیلم (به صورت افقی و بدون لوگو) و تصاویری از مراسم جشن و ویژه برنامه‌های خود به مناسبت میلاد پیامبر اکرم (ص) و امام جعفر الصادق (ع) از اقصی نقاط کشور تهیه کنید و برای ما ارسال کنید.

شماره تلفن ۰۹۳۰۳۰۰۱۹۴۷ را در گوشی همراه خود ذخیره و از طریق نرم افزار بله، ایتا، تلگرام، واتساپ و روبیکا تصاویر و فیلم‌های خود را برای ما ارسال کنید.

عکس‌ها و ویدئو‌های مربوط به رویداد‌های خبری و اتفاقات جالب پیرامون خود را برای انتشار در سایت و شبکه‌های اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان از طریق شناسه Shahrvandyjc@ (شماره ۰۹۳۰۳۰۰۱۹۴۷) یا از طریق صفحه صدای مردم برای ما ارسال کنید.

نکته مهم: هنگام عکاسی یا فیلم‌برداری، تلفن همراه خود را به صورت افقی بگیرید.

برای یادگیری اصول تصویربرداری خبری به صفحه «آموزش تصویربرداری برای شهروندخبرنگاران» مراجعه کنید.

 

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
آخرین اخبار