صعود تیم ریکرو مردان و بانوان/ مبینا فلاح بافقی بهترین بانوی کماندار ایران در هانگژو

مبینا فلاح کماندار بافقی کشورمان در رقابت‌های تیراندازی با کمان بازی‌های آسیایی هانگژو در ماده ریکرو، موفق شد در مرحله مقدماتی در جایگاه سی و هشتم بایستد.

منصوریان مدیرعامل باشگاه فرهنگی ورزشی سنگ آهن بافق گفت: مبینا فلاح بافقی با ایستادن در جایگاه سی و هشتم مرحله مقدماتی بالاتر از یسنا پورماهانی و زهرا نعمتی مشهور به مرحله حذفی راه یافت. 

او افزود: تیم ریکرو بانوان ایران با ترکیب مبینا فلاح، زهرا نعمتی و یسنا پورماهانی با امتیاز ۱۵۸۷ در رده دهم ایستاد و در دیدار نخست مسابقات حذفی نیز به مصاف تیم قزاقستان رفت. 

منصوریان گفت: در این دیدار با نتیجه پنج بر سه به پیروزی رسید و روز جمعه در یک چهارم نهایی به مصاف تیم چین می‌رود.

 او بیان کرد: تیم ریکرو مردان ایران با ترکیب رضا شبانی، محمدحسین گلشنی و صادق اشرفی در مرحله یک هشتم نهایی به مصاف ازبکستان رفت و با نتیجه شش بر صفر به پیروز رسید و روز جمعه در یک چهارم نهایی به مصاف اندونزی می‌رود.

مدیرعامل باشگاه فرهنگی ورزشی سنگ آهن بافق گفت: تیم میکس کامپوند ایران با ترکیب گیسا بایبوردی و محمد صالح پالیزبان در مرحله یک هشتم نهایی بازی‌های آسیایی به مصاف تیم تایلند رفت و با نتیجه ۱۵۴ بر ۱۴۸ شکست خورد و حذف شد.

او ادامه داد: تیم میکس ریکرو با ترکیب مبینا فلاح و رضا شبانی در مرحله یک هشتم نهایی بازی‌های آسیایی به مصاف تیم قزاقستان رفت و با نتیجه پنج بر چهار به پیروزی رسید و به جمع هشت تیم برتر مسابقات راه پیدا کرد.

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
آخرین اخبار