حمله نوپو به گروگان‌گیر‌ها+ فیلم

مأموران نوپو یگان ویژه در حمیدیهٔ خوزستان ۵ گروگان را به سلامت آزاد کرده و با هلاکت یکی از گروگانگیرها، ۲ شرور دیگر را دستگیر کردند.

در پی اعلام گزارشی مبنی بر گروگان‌گیری و قدرت‌نمایی گروهی از اشرار مسلح در شهرستان حمیدیه استان خوزستان، با ورود نیرو‌های ویژه (نوپو) فرماندهی یگان‌های ویژه استان خوزستان این غائله با هلاکت یک شرور مسلح و دستگیری ۲ شرور دیگر به پایان رسید.

بر اساس این گزارش، بعدازظهر روز هشتم مهرماه ۱۴۰۲  به دنبال قدرتنمایی و گروگان‌گیری گروهی از اشرار مسلح در شهرستان حمیدیه استان خوزستان، عملیات دستگیری این اشرار مسلح به نیرو‌های ویژه (نوپو) فرماندهی یگان‌های ویژه استان خوزستان واگذار شد که پس از حضور سریع و به موقع این نیرو‌ها در محل، مذاکره مستقیم با اشرار و همچنین اقدامات فنی برای خلع سلاح و دستگیری این اشرار در دستور کار قرار گرفت.

ماموران نوپو پس از انجام چندین ساعت مذاکره و انجام اقدامات تکنیکی و تاکتیکی برای تسلیم شدن بدون درگیری این اشرار، ابتدا موفق به آزادسازی ۵ گروگان شدند، اما در ادامه با تیراندازی گروگان‌گیران مواجه شدند که پس از آن نیرو‌های ویژه (نوپو) با اجرای مقتدرانه اقدامات عملیاتی یکی از این اشرار را به هلاکت رساندند و دو تن دیگر را دستگیر کردند.

از این اشرار مسلح یک قبضه سلاح کلاشنیکف به همراه یک تیغه خشاب کشف شد.

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
آخرین اخبار