تامین زمین مورد نیاز شرکت‌های دانش بنیان حوزه سلامت کرمانشاه

رئیس دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه گفت : زمین مورد نیاز شرکت‌های دانش بنیان حوزه سلامت کرمانشاه تامین شد.

قباد محمدی رئیس دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه با اشاره به اقدامات انجام شده در جهت تخصیص زمین مورد نیاز به شرکت‌های دانش بنیان حوزه سلامت، گفت : بر اساس دستور استاندار و مساعدت اداره کل راه و شهر سازی کرمانشاه این اقدام به عنوان یک اتفاق بزرگی در استان کرمانشاه رقم خواهد خورد.

وی افزود: با در نظر گرفت زمین مورد نظر برای شرکت‌های دانش بنیان در حوزه سلامت می‌توان شاهد توسعه کارخانجات و صنایع حوزه سلامت به ویژه در زمینه صنایع دارویی، صنایع تجهیزات پزشکی، مواد غذایی و آرایشی و بهداشتی بود.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان کرمانشاه به مزایای احداث پارک علم و فناوری سلامت محور تاکید و تصریح کرد: با توجه به مزایای پارک‌های علم و فناوری و استقرار کارخانجات در این پارک‌ها معافیت‌های مالیاتی و مشوق‌های مالی مناسبی در راستای حمایت‌های وجود دارد که بی شک می‌توان جذب سرمایه‌گذار در استان در این حوزه را شاهد بود.

محمدی ادامه داد: راه اندازی پارک علم و فناوری سلامت و حضور کارنجات و جذب سرمایه گذاران در زمینه اشتغال و توسعه زوند مثبتی خواهد داشت و اتفاقات خوبی در این حوزه ایجاد می‌کند.

وی با بیان اینکه پارک علم و فناوری سلامت استان کرمانشاه جز پنج پارک علم و فناوری در بین دانشگاه علوم پزشکی است، گفت: این پارک می‌تواند مجوز شرکت‌های دانش بنیان را صادر کند و در کل کشور تنها ۱۳ پارک علم و فناوری فناوری وجود دارد که پارک علم و فناوری در استان کرمانشاه یکی از پارک‌ها بود که تنها پارک در غرب کشور است.

محمدی خاطرنشان کرد: با توجه به ظرفیت‌هایی استان کرمانشاه خصوصاً وجود دانشکده تغذیه، صنایع غذایی، دانشکده داروسازی و وجود فناوران برتر در زمینه سلامت می‌توان پیش بینی کرد که تحولات خوبی در آینده استان رقم خواهد خورد .

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
آخرین اخبار