اختصاص چند شعبه ویژه در محاکم کیفری کرمانشاه برای رسیدگی به جرائم خشن

دادستان عمومی و انقلاب کرمانشاه از اختصاص چند شعبه ویژه در محاکم کیفری کرمانشاه برای رسیدگی به جرائم خشن خبر داد و گفت : برخورد با مجرمان و برهم زنندگان نظم و امنیت عمومی را با جدیت در دستور کار داریم.

حمیدرضا کریمی، دادستان عمومی و انقلاب کرمانشاه امروز (۱۰ مهر) در دیدار با فرمانده و جمعی از مدیران انتظامی استان کرمانشاه گفت : برخورد قاطعانه و بدون گذشت با جرائم همیشه در اولویت کاری دستگاه قضایی قرار داشته است.

وی با تاکید بر اینکه دستگاه قضائی نیت و هدفی جز ایجاد امنیت پایدار برای مردم ندارد، گفت: انجام این کار از وظایف ما بوده و مردم انتظار دارند این امنیت در سطحی مطلوب برقرار و فضای شهر و جامعه برای مجرمان ناامن باشد.

کریمی گفت: خوشبختانه امروز با اهتمامی که هم در دستگاه قضائی و هم در نزد مجموعه انتظامی وجود دارد، خوشبختانه امنیت کرمانشاه در سطح قابل قبولی است و ان شاءالله بهتر نیز خواهد شد.

دادستان کرمانشاه گفت: در راستای برخورد با جرائم خشن و افراد ناامن کننده فضای عمومی جامعه، شعب ویژه‌ای در محاکم کیفری اختصاص پیدا کرده و به جرم این افراد در سریعترین زمان ممکن رسیدگی خواهد شد.

وی در عین حال از تلاش‌های پلیس برای برقراری نظم و امنیت در جامعه و مقابله با مجرمان قدردانی کرد و گفت: بدون شک امروز پلیس را می‌توانیم پرچمدار امنیت بخشی در جامعه بدانیم.

کریمی ضمن اعلام حمایت قاطعانه دستگاه قضائی از اقدامات امنیت آفرین پلیس، گفت: امروز کرمانشاه به برکت حضور فرماندهی مدبر مانند سردار حاجیان امنیت خوبی دارد و ان شاءالله ارتقاء خواهد یافت .

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
آخرین اخبار