محدودیت ترافیکی در جاده‌های گیلان

رئیس پلیس راه گیلان از اعمال محدودیت ترافیکی در محور قدیم رشت - قزوین و آستارا - اردبیل و بالعکس خبر داد.

سرهنگ جاور صفاری، رئیس پلیس راه استان گیلان گفت: با توجه به تقارن تعطیلات ایام ولادت حضرت رسول اکرم (ص) و امام جعفر صادق (ع) و تعطیلات آخر هفته به منظور افزایش ایمنی و تسهیل عبور و مرور وسایل نقلیه محدودیت‌ها و ممنوعیت‌های عبور و مرور در محور‌های قدیم رشت - قزوین و آستارا - اردبیل و بالعکس اعمال می‌شود.

او افزود: تردد کلیه تریلر‌ها و کامیون‌ها به استثنای حاملان مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت ۱۲ تا ۲۴ فردا (سه‌شنبه ۱۱ مهر ماه) و از ساعت ۸ صبح تا ۲۴ روز‌های پنج‌شنبه و جمعه (۱۳ و ۱۴ مهر ماه) در محور قدیم رشت - قزوین و بالعکس ممنوع است.

به گفته رئیس پلیس راه گیلان، در محور آستارا - اردبیل و بالعکس نیز تردد کلیه تریلر‌ها و کامیون‌ها به استثنای حاملان مواد سوختی و فاسد شدنی در این مدت ممنوع است.

سرهنگ صفاری تصریح کرد: همکاری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان گیلان و همچنین اداره گمرک و بنادر و کشتیرانی در عدم صدور بارنامه و تحویل بار به ناوگان حمل و نقل باربری در ایام تعیین شده کمک بسزایی در تسهیل در عبور و مرور به ویژه در محور رشت - لوشان محدوده سراوان تا امامزاده هاشم و شهر رودبار خواهد داشت.

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.