راهیابی فیلم چاقو، شکلات به بخش مسابقه جشنواره انجمن هنرمندان آمریکا

فیلم کوتاه چاقو، شکلات به کارگردانی هوشمند ورعی فیلمساز کرمانشاهی در چهلمین حضور بین‌المللی خود به بخش مسابقه رسمی جشنواره انجمن هنرمندان نیویورک آمریکا راه یافت.

کامران رضایی رئیس انجمن سینمای جوان کرمانشاه گفت : هشتمین دوره جشنواره از ۱۲ تا ۱۵ اکتبر ۲۰۲۳ در سالن نمایش دالبی شهر نیویورک برگزار می‌شود.

کامران رضایی افزود: چندی پیش کمدی سیاه «چاقو، شکلات» موفق به حضور در بخش مسابقه رسمی جشنواره‌های مونته کاتینی ایتالیا و ۱۲ شیر ایالت کنتاکی آمریکا شده بود.

رئیس انجمن سینمای جوان کرمانشاه اضافه کرد: «چاقو، شکلات» محصول سال ۲۰۲۲ میلادی و به تهیه کنندگی مدرسه فیلم موج نو، دکتر هوشنگ ورعی و لطیفه عین جعفری فیلمی است در ژانر اکسپریمنتال و علیه تبعیض جنسیتی که سقوط و پایان یک خانواده نابهنجار را روایت می‌کند.

رضایی افزود: جدیدترین پروژه هوشمند ورعی "برزخی ها" نام دارد که هم اکنون در مرحله تدوین و صداگذاری بوده و اولین فیلم بلند سینمایی وی نیز محسوب می‌شود.

جشنواره فیلم مونته کاتینی ایتالیا یکی از قدیمی‌ترین و معتبرترین جشنواره‌های تخصصی فیلم کوتاه در اروپا و جهان به شمار می‌آید که در سال ۱۹۴۹ میلادی در شهر مونته‌کاتینی ترمه ایتالیا تاسیس شده و تاکنون نیز میزبان بسیاری از بزرگان سینما از جمله چارلی چاپلین، فدریکو فلینی و مارچلو ماسترویانی بوده است .

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
آخرین اخبار