برای اولین بار در استان یزد صورت می گیرد؛

راه اندازی بازی حرکتی ادونچر در بافق

مدیرعامل شرکت سنگ آهن مرکزی ایران از راه اندازی بازی حرکتی ادونچر (Adventure) در شهربازی بافق خبر داد.

مجتبی حمیدیان مدیر عامل شرکت سنگ آهن مرکزی ایران-بافق گفت: بازی ادونچر که نسل جدید بازی های طنابی در ارتفاع است برای اجرا در شهربازی بافق در نظر گرفته شد. 

او با بیان اینکه در فاز اول، محوطه سازی و ایجاد بخش های حرکتی_مهارتی دیده شده است افزود: هم اکنون فاز اول تکمیل شده و در مهرماه به بهره برداری می رسد.

حمیدیان با اشاره به راه اندازی بازی حرکتی مهارتی ادونچر بافق گفت: یکی از موثرترین راهکارهای کم تحرکی در کودکان و نوجوانان استفاده از بازی‌هایی است که فعالیت بدنی را در آن‌ها افزایش دهد و علاوه بر تحرک، جذابیت و هیجان کافی هم داشته باشد. 

او با بیان اینکه تمامی استانداردهای لازم برای این بازی پرهیجان دیده شده است اضافه کرد: ۲ کارشناس برای آموزش مباحث ایمنی و کاربری به تهران فرستاده شده اند و شرکت پیمانکار نیز تعهد دارد تا یکسال خدمات لازم را به شهروندان ارائه دهد.

حمیدیان با اشاره به اینکه بازی حرکتی ادونچر بافق برای کودکان بالای ۱۲ سال طراحی شده است گفت: بازی حرکتی ادونچر در شهرهای تهران، کرمان، اردبیل و ... اجرا شده است و در استان یزد نیز برای اولین بار اجرا می شود.

او تصریح کرد: در کنار سازه ادونچر، بازی های حرکتی و مهارتی دیگری هم که با تور و طناب است، اجرا می شود.

مدیرعامل شرکت سنگ آهن مرکزی ایران از ایجاد سینما هفت بعدی در فاز دوم شهربازی خبر داد و گفت: در فاز دوم ساخت سالن ۲ هزار متری برای بازی های داخل سالنی و اجرای مجموعه کارتینگ هم در دستور کار است که پس از بهره برداری از فاز اول اجرای آن آغاز می شود.

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.