وکیل حقوقی ورزشی:

نتیجه بازی با الاتحاد ۳ بر صفر به نفع سپاهان می‌شود

رضا شاه منصوری وکیل حقوقی ورزش درباره حضور نیافتن تیم الاتحاد عربستان برای بازی با تیم سپاهان در زمین مسابقه توضیح داد.

رضا شاه منصوری درباره لغو بازی سپاهان برابر تیم الاتحاد عربستان اظهار کرد: برگزاری تورنمنت‌های بین المللی یک آئین نامه و شیوه نامه‌ای  دارد و این مسائل  از سوی  اعضای کمیته مسابقات کنفدراسیون فوتبال آسیا که در محل تیم میزبان حضور پیدا می‌کنند احراز می‌شود و امکانات سخت افزاری، میزبانی کردن براساس دستورالعمل‌ها صورت می گیرد  و چه دیروز و چه پیش از بازی تمام امکانات سخت افزاری و نرم افزاری از قبیل حضور تماشاگران، ورود به مسابقه و وسایلی که در ورزشگاه هست از سوی ناظر بازی احراز و تایید شده است.

او درباره اینکه رسانه های عربستانی مدعی شدند که تندیس قاسم سلیمانی باعث حضور نیافتن تیم الاتحاد در زمین مسابقه شده است، گفت: این به معنی دخالت کردن در امر ورزش نیست. کما اینکه در همه ورزشگاه‌های کشور‌های آسیایی و حوزه خلیج فارس و شرق آسیا حضور یابید یا تابلو‌های بزرگ از حاکمان و قهرمانان ملی در آنجا وجود دارند و یا ورزشگاه به نام حاکمان حکومتی است. حضور تندیس حاج قاسم سلیمانی در ورزشگاه نقش جهان اصفهان به دلیل اینکه ایشان یک قهرمان ملی است و در تمام اماکن ما از جمله ورزشگاه‌های ما  وجود دارد  و هیچ وقت دخالت  بر امر سیاست  در ورزش نیست.  

او افزود: اگر این دخالت بر امر سیاست در ورزش بود، به طور حتم پیش از بازی از سوی ناظران مسابقه اعلام می‌شد. تیم الاتحاد روز قبل در همین ورزشگاه تمرین کرده بود و پیش از بازی هم حضور پیدا کرد و بازیکنانش گرم کردند و بعد این کار را می‌کنند یک بازی کثیف تبلیغاتی است که جای توجیهی ندارد. من مطمئن هستم که باشگاه سپاهان مراتب شکایت خود را به خاطر عدم حضور و یا غیبت غیر موجه در مسابقه  به  کمیته انضباطی کنفدراسیون فوتبال آسیا ارائه  خواهد کرد و نتیجه مسابقه ۳ بر صفر به نفع سپاهان می‌شود.  به نظرم این شیطنت سیاسی بود که عربستانی‌ها انجام دادند و در واقع من فکر می‌کنم تیم الاتحاد، سیاست را در ورزش دخیل کرده است.  

شاه منصوری درباره اینکه در صورت شکایت سپاهان به‌ ای اف سی نتیجه به نفع این تیم تمام می‌شود، گفت: من مطئمن هستم که باشگاه سپاهان از این رفتار شکایت خواهد کرد و  به این سادگی‌ نیست که شما بیایید و در واقع یک کشوری که درگیر مسابقه هست تهییچ کنید و  تماشاگران وارد ورزشگاه شوند و از کریدور وارد زمین مسابقه نشوید و این  فقط می تواند شیطنت باشد. حاج قاسم سلیمانی قهرمان ملی مردم ایران هست و تندیس و تابلویش ممکن است در همه اماکن وجود داشته باشد و دوستان نمی‌پذیرند مشکل خودشان است.  

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
نظرات کاربران
انتشار یافته: ۱۰
در انتظار بررسی: ۰
Iran (Islamic Republic of)
احمد کودزری فراهانی
۱۵:۲۸ ۱۳ مهر ۱۴۰۲
سلام خدا و آینه هدی بر شهید سعید ما حاج قاسم سلیمانی ره
Germany
ناشناس
۱۲:۳۲ ۱۳ مهر ۱۴۰۲
از مرد میدان باید هم بترسن چون داعش وابستگان داعش شکست خورده بودن
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۰۷:۲۴ ۱۳ مهر ۱۴۰۲
قاسم هنوز زنده است❤️
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۰۵:۵۱ ۱۲ مهر ۱۴۰۲
خدا با ما هست و دشمنان خیلی مکار هستند ولی خداوند مکر خودشان رابه خودشان بر می گرداند
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۰۱:۰۳ ۱۲ مهر ۱۴۰۲
مثل اینکه اول ای اف سی اجازه گرفتن بعد وارد زمین نشدن می‌دونستن رای بنفع اوناس لعنت ب عربا و ذات کثیفشون
Iran (Islamic Republic of)
فرهنگ
۰۰:۵۴ ۱۲ مهر ۱۴۰۲
الاتحاد که بدلیل همراه نداشتن کریم بنزما، احتمال باخت را می داد دست به این کار زد تا فرصت بخرد و در رویارویی بعدی بتواند از بنزما اسفاده کند.
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۰۰:۴۲ ۱۲ مهر ۱۴۰۲
خدا را شکر که از عکس و تندیس حاج قاسم مالک رهبر عزیزم اینقدر ترس دارند و این لطف خدای مهربان است
United States of America
ناشناس
۰۰:۰۴ ۱۲ مهر ۱۴۰۲
قاسم هنوز در شهر ،قاسم هنوز زنده است✌
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۱۸:۱۵ ۱۱ مهر ۱۴۰۲
توسط ناظر بازی اجازه خروج داده شده یا نه؟
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۱۵:۳۷ ۱۱ مهر ۱۴۰۲
نتیجه مهم نیست مهم اینه که از تندیس و عکس سردار دلها دشمن شبانه فرار میکنه و ترس و لرزه بر اندامشون افتاده
آخرین اخبار