در گفت‌وگو با باشگاه خبرنگاران جوان مطرح شد؛

احضار ٢٥٠٠ راننده متخلف به پلیس/ ٩٨٥ نفر منع خدمات شدند!

رئیس پلیس راهور تهران گفت: براى ۹۸۵ راننده ثبت شکایت منع خدمات داشته‌ایم که اگر برای دریافت خدمات ترافیکی مراجعه کنند، خداماتی نمی‌گیرند.

سرهنگ موسوى پور، رئیس پلیس راهور تهران در گفت‌وگو با باشگاه خبرنگاران جوان گفت: از ابتدای سال تاکنون ۲۵۰۰ مورد تخلف حادثه ساز شناسایی و اعمال قانون شده است که سرعت وسیله نقلیه بالای ۵۰ کیلومتر بیش از حد مجاز بوده است.

سرهنگ موسوى پور افزود: مثلا اگر در بزرگراهی ۱۰۰ کیلومتر سرعت مجاز باشد، راننده متخلف بیش از ۱۵۰ کیلومتر بر ساعت تردد داشته و رانندگی کرده است. این افراد به پلیس راهور تهران بزرگ احضار شده‌اند و ضمن توجیه خطرات سرعت، آنان را آموزش داده‌ایم.

وی گفت: برای ۹۸۵ راننده نیز ثبت شکایت منع خدمات داشته‌ایم یعنی این رانندگان به علت تخلفاتی که داشته‌اند و در دوره آموزشی مدنظر پلیس شرکت و مراجعه نکرده‌اند این شکایت برای آن‌ها ثبت شده است و هر جایی از کشور برای دریافت خدمات ترافیکی مانند شماره گذاری و... مراجعه نمایند هیچگونه خدماتی به آنان ارائه نخواهد شد.

سرهنگ موسوى پور افزود: این افراد می‌بایست در کلاس‌های آموزشی که پلیس راهور تهران بزرگ برای آنان در نظر گرفته است شرکت کنند تا نسبت به رفع منع خدمات در سیستم اقدام گردد. البته ۵۷۰ نفر نیز بعد از آن به پلیس راهور تهران بزرگ مراجعه کردند که شکایت آنان برداشته شده است.

سرهنگ موسوى پور بیان داشت: پلیس در زمینه برخورد با تخلفات سرعت بویژه برخورد با تخلفات حادثه ساز شبانه جدی است و رانندگانی که بیش از ۵۰ کیلومتر بیشتر از حد مجاز معابر رانندگی می‌کند واقعا تخلفی خطرناک را انجام می‌دهند و می‌بایست با این رانندگان برخورد جدی صورت بگیرد.

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
نظرات کاربران
انتشار یافته: ۱
در انتظار بررسی: ۰
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۰۹:۱۷ ۱۱ مهر ۱۴۰۲
قابل توجه مسئولان محترم پلیس کشور. در اردبیل بدلیل بی توجهی پلیس و عدم برخورد مناسب قوه قضائیه، رانندگی بسیار سخت شده . عده‌ای .... با خیال راحت هم در بیرون شهر و هم در تمام نقاط شهری حتی در برابر دیدگان پلیس دیوانه وار و وحشتناک رانندگی و مزاحم دیگران میشوند حتی تعداد رانندگان که در حالت مستی و اعتیاد رانندگی میکنند روزبه روز بیشتر می‌شود