سرهه روستایی با طبیعتی بکر و مثال نزدنی در نزدیکی البرز

روستای سرهه از توابع دهستان برغان بخش چندار شهرستان ساوجبلاغ استان البرز است.

روستای سرهه یکی از روستا های دنج و دیدنی است که با وجود تمام زیبایی اش از نظر گردشگران پنهان مانده است.روستای سرهه در شهر کرج کمی بالاتر از روستای برغان واقع شده است. این روستا در همسایگی روستاهای سنج و وامکو قرار دارد.جاده اصلی روستای سرهه باریک و پر پیچ خم است که یکی از دلایل بکر بودن آن است.

سرهه یکی از کم جمعیت ترین و خلوت ترین روستاهای ساوجبلاغ است که به خاطر طبیعت زیبا و چشم اندازهای بکر و دیدنی که دارد مورد توجه همگان قرار گرفته است و امروزه این روستای زیبا به خاطر ویژگی های عالی و منحصر به فردی که دارد افراد را ترغیب کرده تا هر چه سریع تر به این روستا سری بزنند.

روستای سرهه در فاصله ای نزدیک به برغان قرار گرفته است این روستا به مانند کردان دارای طبیعت زیبا و چشم انداز های بکر و دیدنی است که هر کسی با آگاهی از اینها ترغیب می شود تا این روستا را از نزدیک ببینید و تجربه ای تک و بی نظیر را کسب کند، بنابراین اگر شما هم تا به حال سری به این روستا نزده اید در اولین فرصت اقدام کنید.

سرهه روستایی در نزدیکی برغان کرج است که به مانند برغان دارای طبیعتی بکر و دیدنی و منظره های جذابی است که با نزدیک شدن به این روستا متوجه تمامی زیبایی های این منطقه خواهید شد.

سرهه یکی از زیباترین روستاهای ساوجبلاغ است .
وقتی وارد روستای سرهه کرج بشوید متوجه طبیعت زیبا و حال و هوای قدیمی این روستا می شوید، درختان کهنسال و بلند قامت این روستا یکی از نشانه های قدمت آن است.
برای رسیدن به سرهه کرج باید مسیری  دقیقه ای را طی کنید تا خود را به این روستای زیبا برسانید، مسیر دسترسی به سرهه بسیار کوتاه و بی دردسر است و به راحتی می توانید سرهه را پیدا کنید.
 
سرهه روستایی با طبیعتی بکر و مثال نزدنی در نزدیکی البرز

روستای سرهه یکی از روستاهای خوش آب و هوای ساوجبلاغ است که این آب و هوای خوب موجب شده تا طبیعتی مثال نزدنی در این منطقه وجود داشته باشد.

آب و هوای سرهه در بهار و تابستان بسیار مطلوب و خواستنی است به همین خاطر بسیاری از افراد این دو فصل را برای سفر انتخاب می کنند، پاییز سرهه با ریزش برگ درختان موجب می شود تا روستایی رنگارنگ و چشم نواز را شاهد باشید، زمستان های سرهه نیز پوشیده از برف است که خیلی ها برای عکاسی این منطقه را انتخاب می کنند.

چشمه سرهه

چشمه دیدنی سرهه یکی از بهترین جاهای دیدنی این منطقه است که موجب شده تا سرهه کرج طبیعت بسیار زیبا و چشم نوازی داشته باشد به همین خاطر این چشم از اهمیت ویژه ای برخوردار است.

امامزاده موسی و بی بی نسا سرهه

دو امامزاده به عنوان دو مکان مذهبی در این روستا وجود دارد که در فاصله ای نزدیک به یکدیگر ساخته شده اند، امامزاده موسی و امامزاده بی بی نسا این دو امامزاده هستند که فضای معنوی و مذهبی روستا را به خود اختصاص داده اند.

غار سرهه کرج

غار معروف سرهه امروزه بر سر زبان ها افتاده است چرا که افراد با جستجوهای فراوان این را یافته اند که در این غار آثاری از سال های دور و دراز باقی مانده است که باید آن را کشف کنند به همین خاطر این غار جزو غارهایی است که امروزه از اهمیت و جایگاه ویژه ای برخوردار است.

 

سرهه روستایی با طبیعتی بکر و مثال نزدنی در نزدیکی البرز

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.