محدودیت‌های ترافیکی جشن پیامبر اعظم (ص)

معاون عملیات پلیس راهور تهران بزرگ از اجرای محدودیت‌های ترافیکی مراسم جشن میلاد پیامبر اکرم (ص) از میدان هفت‌تیر تا میدان ولی‌عصر (عج) خبر داد.

سرهنگ محمد رازقی به موضوع تمهیدات ترافیکی جشن میلاد پیامبر اکرم (ص) پرداخت و گفت: امروز سه‌شنبه ۱۱ مهر ۱۴۰۲ به مناسبت برگزاری جشن میلاد پیامبر اکرم (ص) و امام صادق (ع) محدودیت تردد در میدان، ولی عصر (عج) و میدان هفت تیر اجرا خواهد شد.

وی گفت: این مراسم از ساعت ۱۷ شروع و برای اجرای تمهیدات ترافیکی از ساعت ۱۵ محدودیت و ممنوعیت تردد اعمال خواهد شد.

رازقی با بیان اینکه برای این مراسم پلیس راهور تمهیدات خاصی را در نظر گرفته و جلسات متعددی نیز برگزار شده، تصریح کرد: از میدان هفت تیر تا میدان، ولی عصر (عج) محدودیت ترافیکی خواهیم داشت؛ در همین راستا از ساعت ۱۵ معابر از میدان هفت تیر تا میدان، ولی عصر (عج) مسدود خواهد شد و از میدان فلسطین تا تمام ورودی‌های منتهی به این محدودیت تردد خواهیم داشت.

سرهنگ رازقی اضافه کرد: یکی از این معابر شامل جنوب به شمال از خیابان انقلاب (انقلاب -، ولی عصر) است که اجازه تردد داده نمی‌شود. همچنین در محدوده شمال به جنوب خیابان، ولی عصر (عج) از فاطمی مسدود خواهد شد.

معاون عملیات پلیس راهور تهران بزرگ افزود: اتوبوس‌هایی که در این محدوده تردد می‌کنند، انحراف مسیر خواهند داشت و از محور‌های جانبی تردد خواهند کرد. حمل و نقل عمومی و شرکت‌های اتوبوسرانی و تاکسیرانی تمهیدات ویژه‌ای برای جابجایی مسافران و کسانی که در این مراسم شرکت دارند خواهند داشت.

وی خاطرنشان کرد: کسانی که محل زندگی و کار آن‌ها در این محدوده است، محدودیت خارج شدن ندارند، ولی کسانی که قصد عبور از این مسیر‌ها را دارند باید از معابر جانبی تردد کنند.

با حکم سردار رادان؛ ۳ انتصاب در مجموعه فرماندهی انتظامی تهران بزرگ

با پیشنهاد سردار عباسعلی محمدیان فرمانده انتظامی پایتخت و حکم سردار احمدرضا رادان فرمانده کل انتظامی کشور سه انتصاب در پلیس تهران صورت گرفت که سردار محمد معظمی گودرزی به سمت معاون هماهنگ کننده فرمانده انتظامی پایتخت، سرهنگ علی قاسم پور به سمت رئیس پلیس پیشگیری پایتخت و سرهنگ مهدی افشاری به عنوان رئیس پلیس امنیت اقتصادی تهران بزرگ منصوب شدند.

بر اساس این گزارش، سردار معظمی گودرزی پیش از این رئیس پلیس پیشگیری پایتخت و سرهنگ قاسم پور مسئولیت معاون اجرایی معاونت فرهنگی و اجتماعی فراجا را برعهده داشتند.

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
آخرین اخبار