۵۰ بقعه متبرکه البرز میزبان جشن میلاد نبی مکرم اسلام

همزمان با سالروز میلاد با سعادت نبی مکرم اسلام حضرت محمدمصطفی (ص) و امام جعفر صادق (ع ) ، ۵۰ بقعه متبرکه البرز امروز سه شنبه میزبان جشن با شکوه این روز خجسته هستند.

حجت الاسلام والمسلمین علی دشتکی، مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان البرز گفت: در این مکان های معنوی برنامه های فرهنگی و مذهبی متنوعی به اجرا درآمده است.

وی افزود: همچنین در این روز مبارک ۳۰ موکب و ایستگاه صلواتی مقابل امامزاده ها، هیات های مذهبی استان البرز فعال شده است.
دشتکی اضافه کرد: مردم همیشه در صحنه و ولایتمدار استان البرز با در دست داشتن پرچم های رنگارنگ در حال شادمانی به مناسبت سالروز میلاد خجسته حضرت رسول اکرم (ص) و امام جعفر صادق (ع ) هستند.

مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان البرز افزود:مردم استان البرز با گرامیداشت این روز خجسته ، توهین به مقدسات اسلامی توسط برخی افراد وابسته به جبهه استکباری را محکوم کردند.

وی در بخش دیگری ازسخنان خود به پویش "من محمد(ص) را دوست دارم" در اماکن برگزاری جشن های خبرداد و یادآورشد: در این مکان ها تابلوهای جلو ه های نبوی نصب شده و زایران با تصویر برداری ازآنها در فضای مجازی منتشر می کنند.

مدیرکل اوقاف و امورخیریه البرز نیز یادآورشد که شب گذشته آیین نورافشانی و ندای لبیک یا رسول الله و یا محمد(ص) در شب میلاد ختمی مرتبت محمد مصطفی (ص) در مناطق مختلف شهری و روستایی البرز طنین انداز شد.

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.