استقبال مردم از اجرای طرح شهریاران در سیستان و بلوچستان

دستیار ویژه استاندار سیستان و بلوچستان در امر مردمی‌سازی دولت از استقبال خوب مردم و گروه‌های جهادی و مردمی در خصوص اجرای طرح شهریاران در استان خبر داد.

رضا جعفری  بیان کرد: طرح ملی شهریاران بستری برای حمایت از ایده‌ها، طرح‌های اجرا شده و قابل‌اجرا با محوریت مردم است که ویژه اساتید و نخبگان دانشگاهی، حلقه‌های میانی، گروه‌های مردمی و جهادی و سازمان‌های مردم‌نهاد در سیستان و بلوچستان آغاز شده است.
 
وی افزود: ثبت‌نام در این طرح از ابتدای مهرماه آغاز شده که خوشبختانه در همین مدت کوتاه مورد استقبال خوب جامعه هدف قرار گرفته و طبیعتاً تا مدت‌زمان قانونی تعیین شده بر کمیت و کیفیت طرح‌های نیز افزوده خواهد شد.
 
به گفته جعفری؛ این طرح در ۷ محور در استان اجرایی می‌شود که تا امروز حوزه‌های اقتصادی، عمرانی و کشاورزی و محیط‌زیست به ترتیب ۳۲، ۲۰ و ۱۳ درصد بیشترین آمار کلی را به خود اختصاص داده‌اند.
 
وی ادامه داد: علاقه‌مندان تا ۲۰ مهرماه مهلت دارند تا علاوه بره سه حوزه ذکر شده، در بخش‌های ادیان مذاهب، فرهنگی اجتماعی و هنر و رسانه، بهداشت و سلامت و علمی‌پژوهشی نیز ثبت‌نام کرده و از مزایای طرح شهریاران بهره‌مند شوند.
 
دستیار ویژه استاندار استان تأکید کرد: نخبگان و اساتید دانشگاهی و گروه‌های مردمی می‌توانند با ارسال عدد یک به شماره‌تلفن ۰۹۹۶۵۲۲۳۴۰۶ ضمن کسب اطلاعات بیشتر، نسبت به ثبت‌نام در طرح شهریاران اقدام کنند.

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
آخرین اخبار