افتتاح فضاهای متعدد آموزشی و توزیع هزاران بسته لوازم التحریر

معاون محرومیت زدایی و مردمیاری نیروی زمینی سپاه پاسداران، از افتتاح ۲۸ باب مدرسه و فضای آموزشی و توزیع ۳۳ هزار بسته لوازم التحریر در سطح استان سیستان و بلوچستان خبر داد.

 سردار مجید رضا حسن زاده در حاشیه مراسم‌های افتتاحیه چند باب مدرسه و توزیع لوازم التحریر که در نقاط مختلف زاهدان به نمایندگی از تمام استان سیستان و بلوچستان و به مناسبت هفته وحدت انجام شد، به خبرنگاران ضمن تبریک این ایام، گفت: امروز تعداد ۲۸ باب مدرسه و فضای آموزشی در قالب ۱۴۵ کلاس درس با متراژ ۱۳ هزار متر مربع با اعتبار ۱۱۲ میلیارد تومان که توسط سپاه پاسداران با مشارکت وزارت آموزش و پرورش ساخته شده، به بهره‌برداری رسید و در اختیار دانش آموزان مناطق محروم قرار گرفت.

وی با اشاره به توزیع ۳۳ هزار بسته لوازم التحریر، بیان کرد: طی دو سال گذشته تعداد ۱۳۳ باب مدرسه و فضای آموزشی با مشارکت سپاه و آموزش و پرورش در مناطق محروم استان سیستان و بلوچستان ساخته شده و مورد بهره برداری قرار گرفته است.

این مقام مسئول خاطرنشان کرد: علاوه بر این، امسال مبلغ یک میلیارد تومان به تعداد ۱۵۷ نفر از دانشجویان نخبه و محروم استان سیستان و بلوچستان به ازای هر نفر مبلغ پنج میلیون تومان کمک هزینه تحصیلی پرداخت شده است.

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
آخرین اخبار