جانشین فرمانده سپاه کازرون خبر داد؛

دیدار با ۵۶۰ خانواده شهید و ایثارگر در کازرون

جانشین فرماندهی سپاه کازرون گفت: به مناسبت چهل و سومین سالگرد هفته دفاع مقدس دیدار از ۵۶۰ خانواده معظم شهدا و ایثارگر در این شهرستان انجام شد.

 سرگرد پاسدار سید اصغر حسینی جانسین فرماندهی ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان کازرون با گرامیداشت یاد و خاطره هزار و ۳۰۰ شهید این شهرستان، اظهار کرد: به همت حوزه‌های مقاومت بسیج و پایگاه‌های مقاومت بسیج محلات این شهرستان در چهل و سومین سالگرد هفته دفاع مقدس ۵۶۰ دیدار از خانواده معظم شهدا و ایثارگر در شهرستان و بخش‌های مربوط انجام شد.

 او با اشاره به اینکه کازرون در تقدیم شهدا و ایثارگران به انقلاب دین ادا کرده است، ادامه داد: برنامه دیدار از ۵۶۰ خانواده شهید و ایثارگر با برنامه ریزی و هماهنگی صورت گرفته توسط ایثارگران ناحیه مقاومت بسیج سپاه کازرون در طول هفته دفاع مقدس با حضور و همراهی مسئولان شهرستان و بخش‌ها مربوطه صورت گرفته است.

 جانشین سپاه ناحیه کازرون با اضافه کرد: خانواده شهدا مقام والایی در پیشگاه خداوند متعال دارند و با اهدای بهترین عزیزان خود در راه دفاع از انقلاب و کشور کار بزرگ و عظیمی را در طول تاریخ رقم زدند.

 او تصریح کرد: خانواده معظم شهدا هیچ گاه درخواست و یا خواسته شخصی نداشته و ندارند و توصیه آنان به مسئولان ولایت پذیری و خدمت رسانی به مردم است که این مهم نشان بصیرت بالای خانواده معظم شهیدان است.

 سرگرد حسینی، هدف این دیدار‌ها از خانواده معظم شهدا را پیروی از آرمان‌های شهدا و لبیک به فرامین رهبر فرزانه انقلاب دانست و افزود: تکریم و قدردانی از خانواده معظم شهدا نشانگر این مسئله است که مردم و مسئولان پای عهد و آرمان خود با شهدا ایستاده و دنباله رو اهداف شهدا هستند.

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.