هیچ‌یک از محور‌های شریانی بر اثر سیل و بارندگی مسدود نیست/ مسافران هشدار‌ها را جدی بگیرند

 مسئول سالن عملیات مرکز مدیریت راه‌های کشور گفت: در حال حاضر تمامی محور‌های شریانی با وجود بارش باران و برف باز است اما مسافران از سفر‌های غیرضروری بپرهیزند.

ایمان محرابی نیا،  مسئول سالن عملیات مرکز مدیریت راه‌های کشور گفت: در حال حاضر  هیچ یک از محورهای شریانی و اصلی در  شهرهایی که امروز شاهد بارش باران و رگبار و رعد وبرق بودند، مسدود نیست و خوشبختانه با همراهی نیروهای راهداری تا به امروز محوری مسدود نشده است.

به گفته مسئول سالن عملیات مرکز مدیریت راه‌های کشور  تردد از محور چالوس و آزادراه تهران-شمال (رفت و برگشت) از ساعت ۶ الی ۱۶ ممنوع  است و شاهد ترافیک نیمه سنگین در محور هراز مسیر (رفت و برگشت) محدوده سه راهی چلاو و ترافیک سنگین در آزادراه قزوین-کرج-تهران حدفاصل حسین آباد تا گلشهر و حدفاصل مهرویلا تا پل کلاک هستیم.

او در خصوص آخرین وضعیت جوی محور‌ها گفت:  بارش برف و باران در برخی از محور‌های استان‌های کردستان، کهکیلویه و بویراحمد، زنجان، اصفهان و چهارمحال و بختیاری و بارش باران در برخی از محور‌های استان‌های تهران، البرز، گیلان، قم، آذربایجان غربی، آذربایجان شرقی، ایلام، همدان، کرمانشاه، لرستان، مرکزی، فارس، خوزستان و بوشهر گزارش شده است.

او افزود: مسافران از انجام سفر‌های غیرضروری پرهیز کرده و در صورت انجام سفر با تجهیزات کامل وارد جاده‌ها شده و آخرین وضعیت محور‌ها را از طریق مرکز مدیریت راه‌های کشور مطلع شوند.

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
آخرین اخبار