نشان ایران فرهنگ به کالا‌های فرهنگی داده می‌شود

وزیر فرهنگ از ارائه نشان ایران فرهنگ به کالا‌های فرهنگی خبر داد و گفت: سند تئاتر، هنر‌های تجسمی، سینما و مد‌و‌لباس باید به زودی تدوین شود.

محمدمهدی اسماعیلی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی و رئیس شورای هنر در ابتدای نودو‌چهارمین جلسه این شورا، محمدحسین ایمانی خوشخو مشاور وزیر در امور سیاست‌گذاری‌های کلان و توسعه فعالیت‌های فناورانه فرهنگی‌و‌هنری را به عنوان دبیر شورای هنر پیشنهاد داد و با رای‌گیری از اعضا وی به عنوان دبیر شورای هنر منصوب شد.

 وزیر فرهنگ در ادامه این جلسه گفت: شورای هنر بهترین محمل برای تشریک مساعی بین بخش‌های مختلف است و در این مدت که جلسات به طور منظم با حضور اعضا برگزار می‌شود مصوبات خوبی داشتیم.

وی درباره سند موسیقی و سایر مصوبات شورای هنر افزود: فردا در جلسه شورای معین به طور مفصل به مصوبات شورای هنر پرداخته می‌شود و در این جلسه سند موسیقی را برای تصویب و ابلاغ ارائه می‌دهیم و چند مصوبه دیگر هم به شورای معین ارسال شده است که برای تصویب ارائه می‌شود.

وزیر فرهنگ همچنین از ارائه نشان ایران فرهنگ به کالا‌های فرهنگی خبر داد و افزود: سند تئاتر، هنر‌های تجسمی، سینما و مد‌و‌لباس باید به زودی تدوین شود، چون یکی از تکالیف ما در سند مهندسی فرهنگی است و در این راستا کمیته‌های جانبی با حضور ساختار‌های دست‌اندرکار و شخصیت‌های حقیقی و حوزه‌های صنفی تشکیل می‌شود.

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.