اقدامات رسانه‌ای در خصوص حمایت از فسلطین صورت گیرد/ نقش آفرینی بسیج در حوزه‌های مختلف

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار خراسان جنوبی گفت: باید در خصوص حمایت از فلسطین اطلاع رسانی و اقدامات رسانه‌ای صورت بگیرد.

طالبی معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار خراسان جنوبی در شورای اطلاع رسانی استان ضمن محکوم کردن جنایات و نسل‌کشی رژیم صهیونیستی در غزه با حمایت و پشتیبانی تمام عیار آمریکا و کشور‌های اروپایی، گفت: این روز‌ها شاهد نهایت کودک کشی در مناطق اشغالی فلسطین هستیم و رژیم صهیونیستی پیشرفته‌ترین سلاح‌های میکروبی، فسفری و جنگی علیه مردم بی‌پناه و مظلوم فلسطین به کار می‌گیرد.

او افزود: رژیم اسرائیل از هیچ سازمان بین‌المللی و کشوری حرف شنوی و اطاعت‌پذیری ندارد و این مایه ننگی برای سازمان ملل و شورای امنیت است که مصوبات آنان کاربردی نیست و دچار هرج و مرج است که در واقع سازمان آمریکا یا منحصر به چند کشور است.

طالبی بیان کرد: جنایات و نسل‌کشی که رژیم صهیونیستی در غزه مرتکب می‌شود جزو اعتقادات و تفکرات آنان در کتاب مخوفی به نام تلمود است که در واقع احکام ضدبشری محسوب می‌شود.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار خراسان جنوبی اظهار کرد: اگر حمایت همه جانبه آمریکا از رژیم غاصب صهیونیستی نبود، به طور یقین جبهه مقاومت و حماس تاکنون به پیروزی کامل رسیده بودند و اثری از صهونیست در منطقه وجود نداشت.

او در ادامه ضرورت برجسته‌سازی نسل‌کشی رژیم صهیونیستی به ویژه کشتار زنان و کودکان با سلاح‌های جدید و فسفری و میکروبی از سوی رسانه‌ها و همچنین برحذر داشتن کشور‌های منطقه که برخی از این‌ها حامی رژیم صهیونیستی هستند را مورد تأکید قرار داد و تصریح کرد: اگر این رژیم جنایتکار به پیروزی برسد در مرحله بعدی به سراغ همین کشور‌های حامی خود خواهند رفت.

طالبی با اشاره به جهانی شدن مظلومیت فلسطین، عنوان کرد: حمایت همه جانبه آزادیخواهان جهان از مردم مظلوم فلسطین از دیگر محور‌هایی است که در خصوص آن باید اقدامات رسانه‌ای و اطلاع‌رسانی صورت گیرد.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار خراسان جنوبی در ادامه به نقش رسانه‌ها در جمهوری اسلامی ایران اشاره کرد و ادامه داد: رسانه مهمترین پل ارتباطی دوطرفه بین مردم و مسئولان است که می‌تواند عملکرد حوزه‌های اجرایی را به مردم منتقل کرده و از طرف دیگر مطالبات و خواسته‌های مردم را به مسئولان منتقل کند.

او با گرامیداشت هفته بسیج، به فرمایشات امامین انقلاب در خصوص بسیج اشاره کرد و گفت: ۲۹ آبان تا پنجم آذر سالروز تشکیل بسیج مستضعفین، هفته بسیج نامگذاری شده و برنامه‌های هفته بسیج امسال با شعار بسیج، امید ملت ایران برگزار می‌شود.

طالبی با بیان اینکه هر جایی که نظام اسلامی به تهدید و چالشی برخورد کرد بسیج به میدان آمد و این مشکل را حل کرد، افزود: در این هفته ضمن انعکاس برنامه‌ها باید اقدامات مؤثر و نقش بسیج در حوزه‌های مختلف برای مردم بازگو شود و این اطلاع رسانی منحصر به زمان خاصی هم نیست.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار خراسان جنوبی به نقش مؤثر بسیج در حمایت از انقلاب در مقابل جنگ سخت، نرم و ترکیبی دشمن اشاره کرد و گفت: در ایام شیوع بیماری کرونا نیز بسیجیان با جانفشانی به کمک مردم آمدند.

او عنوان کرد: باید نقش و الگودهی بسیج به سایر کشور‌ها و جبهه مقاومت نیز برای مردم بازگو شود.

طالبی با اشاره به در پیش رو بودن روز دانشجو در ۱۶ آذر گفت: در همین زمینه کمیسیون دانشجویی برای جمع‌بندی برنامه‌های دانشگاه‌ها برگزار خواهد شد.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار خراسان جنوبی با بیان اینکه دشمنان با نزدیک شدن به روز دانشجو به دنبال التهاب آفرینی و تحریک جوانان است که در این خصوص باید هوشیار باشیم، افزود: رسانه‌ها باید در خصوص نقش دشمن در التهاب‌آفرینی و اهداف مغرضانه آنان با ذکر مصادیقی که در گذشته بوده، محتوا تولید کرده و انتشار دهند و اطلاع رسانی به موقع و هدفمندی در این زمینه داشته باشند.

او عنوان کرد: روشنگری لازم در سطح جامعه و دانشگاه‌ها باید از طریق حوزه رسانه صوت بگیرد تا دیگر شاهد این نباشیم که دشمن سیاه‌نمایی کند و از آب گل‌آلود ماهی بگیرد.

طالبی گفت: رؤسای دانشگاه‌ها نیز باید در این خصوص مراقبت‌های لازم را داشته باشند.

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
آخرین اخبار