منابع صهیونیستی:

اسرائیل با توافق موافقت کرده و منتظر پاسخ حماس است

سازمان رادیو و تلویزیون رژیم صهیونیستی مدعی شد که این رژیم به توافق تبادل اُسرا چراغ سبز نشان داده و منتظر پاسخ جنبش حماس است.

سازمان رادیو و تلویزیون رژیم صهیونیستی شامگاه دوشنبه مدعی شد که این رژیم به توافق تبادل اُسرا چراغ سبز نشان داده و منتظر پاسخ جنبش حماس است.

این در حالی است که زاهر جبارین، مسئول دفتر شهدا، مجروحان و اسرا در جنبش حماس می‌گوید که رژیم صهیونیستی تاکنون درباره آتش‌بس وقت‌کُشی می‌کند.

جبارین با بیان اینکه حماس، چارچوب کلی را برای اجرای هرگونه توافق آتش‌بس تعیین کرده است، تأکید کرد که این توافق باید به صورت کامل اجرایی شود.

وی همچنین به شبکه المیادین خبر داد که تا به امروز، رژیم صهیونیستی ۱۳ بار تعهدات خود به میانجی‌ها را زیر پا گذاشته است.

شبکه سی ان ان هم ساعاتی پیش از ادامه مذاکرات فشرده برای حصول توافق آتش بس در غزه خبر داد و گزارش کرد: پیش نویس توافقی که پیشنهاد شده و روی میز مذاکره قرار دارد آزادی زندانیان اسرائیلی در دست حماس را در ازای آتش بس ۴ یا ۵ روزه مطرح کرده است.

سی ان ان در ادامه افزود: هنوز توافقی انجام نشده، اما متن توافق به مدت ۴ هفته است که بین طرفین در حال رفت و برگشت است. مذاکره کنندگان از کشور‌های مختلف از جمله مقامات ارشد دولت جو بایدن برای اولین بار از زمان شروع جنگ درباره پیشرفت‌ها برای حصول توافق ابراز خوش‌بینی کرده‌اند.

منبع: فارس

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
نظرات کاربران
انتشار یافته: ۳
در انتظار بررسی: ۰
Iran (Islamic Republic of)
مبارز _ سید حمید بهمنی
۰۴:۲۰ ۳۰ آبان ۱۴۰۲
این موش یهودی را از گوش های درازش با قلاب آویزان خواهیم کرد. سر در تویله ی تلاویو
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۲۲:۳۹ ۱۳ آذر ۱۴۰۲
دقیقا
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۰۰:۲۵ ۳۰ آبان ۱۴۰۲
قمار روی اسب بازنده
آخرین اخبار