اعتراض سپاهان به نتیجه بازی با الاتحاد رد شد

باشگاه سپاهان رسما اعلام کرد که کمیته استیناف AFC اعتراض آن‌ها را نسبت به نتیجه بازی با الاتحاد رد کرده است.

در روز‌های اخیر، شایعات زیادی رای کمیته استیناف AFC درباره بازی سپاهان و الاتحاد مطرح شده بود. سپاهانی‌ها، اعتقاد داشتند پرونده به کمیته استیناف رفته، اما بعضی رسانه‌ها، نوشتند با توجه به اینکه سپاهان الزامات اعتراض را رعایت نکرده رای AFC برای این بازی قطعی شده است.

اطلاعیه امروز سپاهان، پرونده این موضوع را بست و این باشگاه اعلام کرد اعتراض آن‌ها، توسط AFC پذیرفته نشده و آن‌ها رای به قطعی شدن حکم داده‌اند.

«صبح امروز جلسه کمیته استیناف AFC به صورت ویدئوکنفرانس برای رسیدگی به تجدیدنظرخواهی باشگاه سپاهان در خصوص تصمیم کمیته انضباطی AFC برای دیدار سپاهان-الاتحاد تشکیل شد. پس از اتفاقاتی که در جریان دیدار لغو شده فولاد مبارکه سپاهان ایران و الاتحاد عربستان رخ داد، تیم حقوقی باشگاه سپاهان در دو مرحله لوایح خود را جهت ارائه به رکن قضایی AFC آماده نمود.

ساعاتی پس از برگزاری این جلسه، کمیته استیناف AFC با ارسال نامه‌ای رسمی، تجدیدنظرخواهی سپاهان در خصوص رأی کمیته انضباطی کنفدراسیون فوتبال آسیا را رد کرد. لازم به ذکر است باشگاه فولاد مبارکه سپاهان پس از دریافت زمینه‌های صدور رأی (GROUNDS)، در دادگاه عالی ورزش (CAS) پیگیر احقاق حقوق خود در این زمینه خواهد شد.»

با توجه به پروسه طولانی رسیدگی شکایات در دادگاه عالی ورزش، سپاهان نمی‌تواند در دور گروهی روی امتیازات بازی با الاتحاد حساب کند و میزبانی‌های بعدی این تیم هم، در ورزشگاه آزادی انجام خواهند شد.

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
نظرات کاربران
انتشار یافته: ۱۰
در انتظار بررسی: ۰
Iran (Islamic Republic of)
سعید
۰۸:۱۶ ۳۰ آبان ۱۴۰۲
اگر قبول میشد باید به ماهیت این سازمانهای نان به نرخ روز خور شک میکردیم.
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۰۷:۱۶ ۳۰ آبان ۱۴۰۲
خدا نسل سعودی را از زمین بردارد که ابزار امریکا و اسرائیل شده و جهان اسلام را سرافکنده کرده اند. هرگونه رابطه با این خاندان بیابانگرد چشم گرسنه شکم چران و عیاشی که با دسیسه انگلیس خبیث به قدرت رسیده اند خیانت به آرمانهای انقلاب 57 و مقاومت منطقه است.
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۰۶:۴۳ ۳۰ آبان ۱۴۰۲
جووون
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۰۶:۴۳ ۳۰ آبان ۱۴۰۲
که دیگه حرف گوش کنید.
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۰۶:۲۳ ۳۰ آبان ۱۴۰۲
اصلا این کار بی خود بود اعراب نفوذ زیادی در afc و فیفا دارند
Iran (Islamic Republic of)
سلام برحسین شهید
۰۶:۱۹ ۳۰ آبان ۱۴۰۲
آقادرویش عنوان کردکه تیم حقوقی ماحاضری باباشگاه سپاهان همکاری کنی چراباتیم حقوقی معرفی شده اقدام نکردنداینطورمواقع صحبت ازتیم ایرانی نه پرسپولیس سپاهان.هردوتیم قابل احترام هستندولی دراین پرونده سپاهان متعلق ایرانی بایستی نیم های حقوقی بهتری سپاهان راهمراهی می کردندپرسپولیس وسپاهان ازنسل شاهین هستند
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۰۴:۴۲ ۳۰ آبان ۱۴۰۲
ما پیروز شدیم، ایران بر، ترسهای صعودی
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۰۰:۴۸ ۳۰ آبان ۱۴۰۲
لعنت به همه شان.
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۰۰:۲۳ ۳۰ آبان ۱۴۰۲
واقعا
Russian Federation
ناشناس
۰۰:۱۲ ۳۰ آبان ۱۴۰۲
خخخخ
آخرین اخبار