رزمایش اقتدار بسیجیان در بوشهر به اجرا درآمد

در پنجمین روز از هفته بسیج رزمایش اقتدار بسیجیان با حضور پایگاه‌های مقاومت بسیج در مصلی نماز جمعه بوشهر برگزار شد.

سردار عزیز غضنفری جانشین معاونت سیاسی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی روز جمعه در رزمایش اقتدار بسیجیان گفت: با پایان هشت سال دفاع مقدس ادعایی مبنی بر تمام شدن کار بسیج مطرح شد، اما امام راحل (ره) با تدبیر خود کارکرد‌های دیگری نیز برای بسیج تعریف کردند و اکنون بسیج علاوه بر حوزه نظامی در حوزه‌های مختلف دیگر در حال خدمت به مردم است.

وی افزود: بسیج و تفکر بسیجی در قبل از انقلاب نیز در گروهد‌های مذهبی و لسلامی وجود داشت، اما طاغوت مجال بروز تفکر بسیجی را نمی‌داد، اما در زمان حاضر آثار این تفکر بسیجی در سراسر ایران اسلامی مشهود است.

جانشین معاونت سیاسی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی تصریح کرد: بسیج یک تفکر و ساختار سازمانی است و باید به آن توجه کرد و فرهنگ بسیجی را گسترش داد.

وی اظهار کرد: تفکر بسیجی موجب غلبه بر مشکلات است و راه بن‌بست بر تفکر بسیجی وجود ندارد.

غضنفری ادامه داد: مگر می‌شود از سازندگی کشور گفت، اما از بسیج و بسیج سازندگی نگفت؛ بسیج و بسیجی در همه عرصه‌ها پیشرفت داشته است.

وی با بیان اینکه بسیج از ابتدای انقلاب اسلامی فراگیر بوده است، گفت: آنچه موجب این فراگیری شده هماهنگ شدنش با همه اجزای نظام است.

غضنفری عنوان کرد: امروز کسی نمی‌تواند از تهدیدی که بر انقلاب رخ داده نام ببرد و بسیج غایب آن باشد، زیرا بسیج برگ برنده انقلاب بوده و در آینده نیز خواهد بود، اما دشمن به دنبال از کار انداختن این برگ برنده است.

وی با اشاره به اینکه طوفان الاقصی همانند زلزله در دستگاه رژیم صهیونیستی لرزه انداخته، عنوان کرد: حوادث تلخ غزه و ظلم‌های رژیم صهیونیستی با هدف کوچ دادن مردم غزه است، اما ماشین ظلم رژیم صهیونیستی از صبح امروز متوقف شد که علت آن شورای امنیت سازمان ملل یا مجمع عمومی این سازمان نبود.

غضفری عنوان کرد: علت توقف جنگ در نوار غزه تفکر بسیجی است که پا از مرز‌های جغرافیایی فراتر نهاده است.

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.