تفاهم‌نامه ساخت ۴۸ کلاس درس در طرح‌های نهضت ملی مسکن استان مرکزی منعقد شد

مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان مرکزی گفت: تفاهم‌نامه ساخت ۴۸ کلاس درس در طرح‌های نهضت ملی این استان بین این اداره‌کل و راه و شهرسازی استان منعقد شد.

جواد لنجابی مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان مرکزی گفت: تفاهم‌نامه ساخت ۴۸ کلاس درس در طرح‌های نهضت ملی این استان بین این اداره‌کل و راه و شهرسازی استان منعقد شد. بر اساس این تفاهم‌نامه، ۲ فضای آموزشی ۱۲ کلاسه توسط اداره‌کل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان مرکزی در طرح‌های نهضت ملی مسکن استان ساخته می‌شود.

وی ادامه داد: این فضا‌های آموزشی با تامین اعتبار در طرح‌های نهضت ملی مسکن شهرستان‌های استان مرکزی که نیاز به فضای آموزشی داشته باشند توسط این اداره‌کل ساخته می‌شود.

مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان مرکزی خاطرنشان کرد: همچنین بر اساس این تفاهم‌نامه یک فضای آموزشی ۲۴ کلاسه توسط اداره‌کل راه و شهرسازی این استان در شهرک شهید سلیمانی اراک با اعتباری بالغ بر ۴۰۰ میلیارد ریال ساخته و تحویل آموزش و پرورش استان می‌شود.

لنجابی گفت: طرح آموزشی ۲۴ کلاسه شهرک شهید سلیمانی اراک با زیربنای سه‌هزار و ۹۳۳ مترمربع در سه طبقه هدفگذاری شده است.

وی ادامه داد: این طرح در قالب ۲۴ کلاس درس شامل ۲ آزمایشگاه، ۲ کارگاه، ۲ کارگاه کامپیوتر، ۲ کتابخانه، ۲ نمازخانه، یک سالن ورزشی و سایر فضا‌های خدماتی است که توسط اداره کل راه و شهرسازی استان مرکزی اجرا می‌شود.

گروه نوسازی مدارس استان مرکزی در سال ۱۳۵۵ شکل گرفته و در سال ۱۳۷۱ از گروه به‌مدیریت و در سال ۱۳۷۷ از مدیریت به اداره کل تبدیل شده است.

برچسب ها: مسکن ملی ، نوسازی
اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.