ورود اتوبوس‌های نسل جدید به ناوگان حمل و نقل منطقه ٢١

معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری منطقه ۲۱ تهران از ورود اتوبوس‌های نسل جدید به ناوگان حمل و نقل منطقه با هدف بروزرسانی و بازسازی ناوگان حمل و نقل خبر داد.  

محمود کرم رودی معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری منطقه ۲۱ تهران اظهار داشت: پس از خرید اتوبوس‌های جدید و تحویل گرفتن سری اول آن‌ها از سوی شهرداری تهران هم‌اکنون اولين دستگاه اتوبوس جدید به ناوگان حمل‌ونقل عمومی منطقه ٢١ جهت رفاه حال شهروندان و تسهیل در عبور و مرور اضافه شد. 

وی در ادامه به بازسازی تعدادی از اتوبوس‌های فرسوده اشاره کرد و افزود: در کنار اضافه شدن نخستین دستگاه اتوبوس جدید به ناوگان منطقه ٢١، چهار دستگاه اتوبوس دیگر با بروزرسانی و بازسازی اساسی که به دلیل نیاز به تعمیرات اساسی چندین سال از چرخه خدمات‌رسانی به شهروندان خارج شده بودند، به ظرفیت ناوگان حمل‌ونقل عمومی منطقه اضافه شدند.

کرم رودی افزود: در جهت آسایش مردم و بهبود وضعیت حمل‌ونقل عمومی رایزنی‌ها جهت دریافت اتوبوس‌های خریداری شده، در حال انجام است.

وی با بیان این‌ که اتوبوس‌ جدید اضافه شده به ناوگان منطقه در مسیرهای خط ۴۱۴ (شهرک دریا به پايانه آزادی) به‌کارگیری شده است تا پاسخی به مطالبات مردم و اقدامی برای تسهیل در عبور و مرور شهروندان باشد، تصریح کرد: ورود اتوبوس های جديد ضمن تسهیل تردد شهروندان، نقش مهمی در روان‌سازی ترافیک درون شهری بویژه در خیابان‌های مرکزی منطقه دارد.

برچسب ها: حمل و نقل ، شهرداری
اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
نظرات کاربران
انتشار یافته: ۱
در انتظار بررسی: ۰
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۱۴:۴۶ ۰۷ آذر ۱۴۰۲
اگه فیلتر دوده ندارن مفتشون گرونه
آخرین اخبار