ثبت رکورد شنای ۱۰ کیلومتر با دست و پای بسته در خلیج‌فارس

رکوردار شنای استقامت ایران و جهان همزمان با روز نیروی دریایی ارتش در آب‌های خلیج‌فارس موفق به ثبت رکورد شنا با دست و پای به مسافت ۱۰ کیلومتر شد.

علی نصیری رکوردار شنای استقامت ایران و جهان همزمان با روز نیروی دریایی ارتش در آب‌های خلیج‌فارس موفق به ثبت رکورد شنا با دست و پای به مسافت ۱۰ کیلومتر شد.

این رکوردار شنای استقامت ایران و جهان  پس از شنا در خلیج‌فارس گفت: این رکورد که قرار است به نام ناو گروه ۸۶ ارتش ثبت شود، ۱۰کیلومتر شنا با یک دست بسته و در مدت زمان چهار ساعت انجام شد.

وی ضمن قدردانی از حمایت‌های نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی در تحقق این رویداد ورزشی، افزود: این رکورد کمتر از ۱۰ روز دیگر در کتاب‌های ثبت رکوردها(گینس) ثبت خواهد شد.

نصیری که از ۱۴ سالگی شنای استقامت را آغاز کرده است، بیان داشت: این رویداد مهم بدون توقف و استراحت از ساحل بندرعباس به سمت جزیره هرمز همراه با تجهیزات کامل تصویربرداری توسط سه داور ثبت شد.

علی نصیری از استان آذربایجان غربی ۱۵ سال است که در رشته شنا فعالیت دارد، نخستین رکورد وی در مدت زمان ۲۲ ساعت و ۱۶ دقیقه بدون استراحت در روز جهانی صلح و دوستی انجام شد.

این شناگر اهل ارومیه مهرماه سال ۱۳۹۴ نیز با هدف گرامیداشت یاد و خاطره ۱۷۵ شهید غواص، موفق به ثبت رکورد شنای مومیایی با دست و پای بسته به مسافت ۱۷۵ متر شد.

برچسب ها: ثبت رکورد ، شنا ، خلیج فارس
اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.