گشایش نمایشگاه‌های تخصصی صنعت ساختمان و برق در تبریز

نمایشگاه‌های تخصصی صنعت ساختمان و برق با حضور تولیدکنندگانی از هفت استان کشور در محل دائمی نمایشگاه بین‌المللی تبریز گشایش یافت.

یازدهمین نمایشگاه بین المللی تخصصی صنعت ساختمان، آسانسور، درب و پنجره و ماشین آلات مربوط و دوازدهمین نمایشگاه بین المللی تخصصی صنعت برق، اتوماسیون صنعتی و انرژی‌های نو و تجدیدپذیر از امروز سه شنبه هفتم آذر تا دهم این ماه به منظور ارائه و معرفی آخرین دستاورد‌های این صنایع در سالن‌های پروین اعتصامی، شهریار و امیرکبیر نمایشگاه بین المللی تبریز دایر هستند.

در این نمایشگاه ها فعالان صنعت ساختمان و برق از استان‌های آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی، تهران، اصفهان، خراسان رضوی، البرز و سمنان شرکت کرده اند.

در یازدهمین نمایشگاه بین المللی تخصصی صنعت ساختمان، آسانسور، درب و پنجره و ماشین آلات مربوط، انواع لوازم ساختمانی، شیرآلات بهداشتی و ساختمانی، پکیج و رادیاتور، تیرچه‌های صنعتی، نمای کامپوزیت، تجهیزات آتش نشانی، آسانسور و قطعات وابسته، درب و پنجره‌های یو پی وی سی و آلومینیومی، لوله و اتصالات، سیستم‌های گرمایشی و سرمایشی و دستگاه‌های گرم کننده تابشی به نمایش گذاشته شده است.

دوازدهمین نمایشگاه بین المللی تخصصی صنعت برق، اتوماسیون صنعتی و انرژی‌های نو و تجدید پذیر نیز در زمینه‌های انواع تابلو‌های اتوماسیون، تجهیزات برق صنعتی و ساختمانی، سیستم‌های امنیتی و حفاظتی، سیم و کابل، کلید و پریز، پنل‌های خورشیدی و انرژی‌های نو و تجدیدپذیر دایر شده است.

متخصصان و علاقمندان به بازدید از این نمایشگاه‌ها می‌توانند از ساعت ۱۵ تا ۲۱ به سالن‌های مذکور در محل دائمی نمایشگاه بین المللی تبریز مراجعه کنند.

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.