آمادگی لار برای برگزاری بازی فوتسال ایران و روسیه

معاون سیاسی فرمانداری لارستان از آمادگی این شهر برای برگزاری بازی فوتسال ایران و روسیه خبر داد و گفت: میزبانی لارستان از این مسابقه دوستانه می‌تواند زمینه مناسبی برای برگزاری مسابقات ملی و بین المللی در سایر رشته‌های ورزشی باشد.

احمد علمدار معاون سیاسی فرمانداری لارستان، روز چهارشنبه در جمع خبرنگاران اظهار کرد: ما در این شهرستان آماده برگزاری بازی دوستانه بین تیم‌های ملی فوتسال ایران و روسیه در روز‌های ۲۷ و ۲۸ آذرماه هستیم. 

او گفت: اقدامات و پیگیری‌های بسیاری برای برگزاری این بازی انجام شد و فرماندار ویژه لارستان برای این منظور دیدار‌هایی با وزیر ورزش و جوانان و رئیس فدراسیون فوتبال در تهران داشته است.

علمدار، مجتمع ورزشی طوبی را محل برگزاری این بازی دوستانه دانست و افزود: در تاریخ فوتبال کشورمان سابقه نداشته که میزبانی یک بازی بین‌المللی به یک شهرستان داده شود و این اتفاق بی سابقه است.

او تصریح کرد: برای هماهنگی برگزاری هرچه بهتر این بازی، ۸ کمیته اعم از تشریفات، پزشکی، فرهنگی و روابط عمومی، مربیان و داوران، بین الملل، مالی، بانوان و بازاریابی تشکیل و فعالیت خود را آغاز کرده‌اند.

معاون سیاسی فرمانداری لارستان بیان کرد: علاوه بر پیش بینی محل اسکان اعضای هر ۲ تیم، هماهنگی‌های لازم برای پذیرایی از بازیکنان و کادر فنی ۲ تیم انجام شده و هتل جهانگردی در کنار یک هتل آپارتمان دیگر آماده ارائه بهترین خدمات رفاهی به این ۲ تیم هستند.

محمد حسن طیبی رئیس اداره ورزش و جوانان لارستان و دبیر برگزاری مسابقه فوتسال ایران و روسیه نیز گفت: این شهرستان از ظرفیت‌های خوبی برای برگزاری و میزبانی مسابقات مختلف ورزشی برخوردار است.

او ادامه داد: میزبانی لارستان از مسابقه دوستانه فوتسال ایران و روسیه می‌تواند زمینه مناسبی برای برگزاری مسابقات ملی و بین المللی در سایر رشته‌های ورزشی باشد.

طیبی افزود: با توجه به ظرفیت‌های موجود، لارستان میزبان مسابقات کشوری بدمینتون با حضور حدود ۳۰۰ ورزشکار از ۲۰ استان کشور و مسابقات هندبال لیگ دسته یک آقایان با حضور ۶ تیم است.

رئیس اداره ورزش و جوانان لارستان تصریح کرد: احتمالا در ابتدای سال آینده میزبان مسابقات شنا و تنیس خاکی نیز باشیم.

معاون سیاسی فرمانداری ویره لارستان گفت: افزون بر ۲۰ هیات ورزشی در این شهرستان فعال هستند که همه آن‌ها آمادگی میزبانی مسابقات ورزشی در سطح ملی را دارند.

طیبی با اشاره به تخصیص ۱۴ میلیارد ریال اعتبار به مسابقه فوتسال ایران و روسیه، گفت: میزبانی این مسابقه به دلیل وجود ظرفیت‌های موجود و شرایط بسیار خوب و استاندارد مجتمع طوبی به لارستان واگذار شد.

او اضافه کرد: فروش بلیت این مسابقه نیز به شکل غیرحضوری و مجازی خواهد بود و مبلغ بلیت نیز پس از قطعی شدن اعلام خواهد شد.

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.