لزوم استانداردسازی تجهیزات شهربازی و پارک‌ها

استاندار کرمانشاه بر لزوم استانداردسازی تجهیزات شهربازی و پارک‌ها تاکید کرد و گفت : مطابق قانون تقویت و توسعه نظام استاندارد و رعایت قوانین و مقررات این حوزه ضروری است.

محمدطیب صحرایی استاندار کرمانشاه در اولین جلسه شورای استاندارد استان در سالن شهدای دولت استانداری، گفت : لازم است همه سیاست گذاران، مصرف کنندگان و تولید کنندگان به رعایت استاندارد‌ها توجه کنند.

وی اضافه کرد: با توجه به جایگاه نظارتی و حاکمیتی اداره استاندارد، همراهی هرچه بیشتر دستگاه‌های اجرایی با موضوع استاندارد مهم است.

استاندار کرمانشاه گفت: استانداردسازی آسانسور در دستگاه‌های دولتی و مراکز درمانی و توجه به ایمن سازی در مراکز خصوصی باید با جدیت موردنظر باشد و فرآیند تسریع در استاندارد سازی و دریافت تاییدیه ایمنی استاندارد آسانسور باید پیگیری شود.

مدیرکل استاندارد استان کرمانشاه با تأکید و توجه به مصوبات شورای عالی استاندارد در اجرای مقررات استاندارد‌های اجباری به دستاورد‌های اداره کل در کنار ماموریت‌های اساسی سازمان اشاره کرد و گفت: کسب رتبه برتر در ارزیابی عملکرد بین دستگاه‌های اجرایی، کسب رتبه برتر کشوری در حوزه اندازه شناسی، تدوین برنامه پنجساله اداره کل در راستای برنامه هفتم توسعه، استفاده از توان بخش خصوصی با بکار گیری شرکت سوریانس در امر صادرات و واردات و تلاش در جهت ایجاد استقرار آزمایشگاه تایید صلاحیت شده در حوزه ماهیت فرآورده‌های نفتی در جهت تسهیل و تسریع در امور گمرکات مرزی از جمله دستاورد‌های مهم اداره کل است .

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.