تیراندازی در قدس اشغالی/ تاکنون ۳ صهیونیست به هلاکت رسیده‌اند

منابع عبری از زخمی شدن شماری بر اثر تیراندازی در شهرکی صهیونیست‌نشین در قدس اشغالی خبر می‌دهند.

به نقل از فلسطین الیوم، منابع محلی اعلام کردند که نیرو‌های اشغالگر از طولکرم عقب نشستند و از سوی دیگر نظامیان رژیم صهیونیستی منزلی را در اردوگاه «عین السلطان» در شمال «اریحا» در کرانه باختری به محاصره درآوردند.

منابع محلی اعلام کردند: نیرو‌های اشغالگر، نظامیانی زیادی را به سمت اردوگاه مذکور گسیل داشته اند.در همین حال این منابع از بازداشت یک جوان به دست نظامیان صهیونیست در اردوگاه عین السطان خبر دادند.

منابع مذکور به بازداشت «محمد صالح غروف» از منزلش در اردوگاه عین السلطان قبل از خروج از این اردوگاه اشاره کردند.

از سوی دیگر نظامیان رژیم صهیونیستی به شهر «قلقیلیه» هم حمله ور شدند.نیرو‌های اشغالگر منزلی را در قلقیلیه به محاصره درآورده و صدای تیراندازی در مکان شینده می‌شود که همزمان اخباری از تیراندازی در شهر قدس مخابره شده است.

از سوی دیگر شبکه المیادین به نقل از منابع عبری گزارش داد: بر اثر تیراندازی در قدس اشغالی یک نفر کشته و دستکم ۷ نفر دیگر زخمی شده‌اند که حال برخی از آنان خطرناک گزارش شده است.

منابع عبری اعلام کردند: عاملان تیراندازی با خودرو به ایستگاه اتوبوس در قدس آمده و شروع به تیراندازی به افراد حاضر در آنجا کردند. برخی گزارش‌ها حاکی است که یکی از عاملان کشته و دیگری زخمی شده و هنوز در قید حیات است.

منابع عبری از زخمی شدن شماری بر اثر تیراندازی در شهرک «راموت» در قدس اشغالی خبر می‌دهند.

از طرفی سانه‌های رژیم صهیونیستی اعلام کردند که در عملیات تیراندازی در قدس تاکنون سه صهیونیست کشته شده‌اند.

همچنین منابع آگاه نیز اعلام کردند: با وجود آتش بس در غزه، اما اوضاع در قدس آرام نیست و همه از احتمال عملیات مشابه در هر لحظه خبر می‌دهند.

همزمان منابع فلسطینی اعلام کردند که نظامیان رژیم صهیونیستی به شکل گسترده در محل حادثه مستقر شده اند. نظامیان رژیم صهیونیستی همچنین برخی گذرگاه‌های امنیتی را به دنبال عملیات ضدصهیونیستی در ورودی شهر قدس اشغالی بسته‌اند.

منابع بیمارستانی رژیم صهیونیستی به کشته شدن یک صهیونیست و زخمی شدن شماری دیگر اذعان کردند. این منابع اعلام کردند که حال ۵ نفر از زخمی شدگان وخیم گزارش شده است.

همزمان یدیعوت آحارونت به کشته شدن یک نفر و زخمی شدن هشت نفر دیگر اشاره و اعلام کرد که سه فلسطینی این عملیات را انجام داده‌اند. این رسانه مدعی شد که هر سه فلسطینی به شهادت رسیده اند.

رسانه‌های رژیم صهیونیستی اعلام کردند: حدود یکسال قبل هم در این محل عملیاتی رخ داده است. این عملیات ضدصهیونیستی چهارمین عملیات و شدیدترین از نوع خود از زمان شروع جنگ غزه در هفتم اکتبر گذشته است.

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
آخرین اخبار