رفع تداخل پنج هزار هکتار از اراضی بن

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار چهارمحال و بختیاری گفت: دولت در ۲ سال اخیر بی‌نظیرترین اقدامات شکل گرفته در استان را در شهرستان بن ارائه کرده است و پنج هزار هکتار از اراضی این شهرستان رفع تداخل شده است.

علی حیدری روز پنجشنبه در نشست شورای اداری شهرستان بن که با حضور استاندار چهارمحال و بختیاری و جمعی از مدیران این استان برگزار شد، اظهار داشت: بن، تنها شهرستانی است که تمام شهرداری‌های آن دارای ماشین‌آلات هستند و در توزیع تجهیزات به تمامی این شهرداری‌ها سهمیه تعلق گرفته است.

وی ادامه داد: پیست اسکی این شهرستان با اختصاص اعتبار مناسب بهسازی شد و امسال با شرایط بهتری از گردشگران زمستانی میزبانی می‌کند.


بیشتر بخوانید


معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار چهارمحال و بختیاری، یکی از بزرگترین مجتمع‌های گردشگری استان را متعلق به شهرستان بن اعلام کرد و گفت: مجتمع گردشگری شیدا در حالی که در آستانه ابطال قرار داشت، اما با اختصاص ۸۵ میلیارد ریال (۸.۵ میلیارد تومان) فرایند فعال‌سازی آن در دستور کار قرار گرفته است.

حیدری تصریح کرد: پنج هزار هکتار از اراضی این شهرستان رفع تداخل شده است که بر اساس آن می‌توان گفت تنها شهرستانی که بیشترین رفع تداخلات ارضی از جمله در روستای شیخ‌شبان را داشته، شهرستان بن بوده است.

وی یادآور شد: نخستین تصفیه‌خانه فاضلاب بهره‌برداری شده در استان در دولت سیزدهم هم مربوط به شهرستان بن است و این شهرستان تنها منطقه‌ای است که تمام آسیب‌های سیل سال گذشته (سیلاب بارده) در آن جبران شده است.

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار چهارمحال و بختیاری افزود: همچنین بیشترین طول چهار خطه افتتاح شده در استان طی ۲ سال اخیر مربوط به شهرستان بن است و تصفیه‌خانه بزرگترین طرح آبرسانی استان نیز در این شهرستان واقع شده است.

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.