دیدار صمیمانه استاندار کردستان با هنرمند توانخواه + تصاویر

استاندار کردستان با حضور در محل تمرین موسیقی پدرام بهمنی، نوازنده حرفه‌ای و هنرمند توانخواه حرکتی، عضو انجمن معلولین حضور یافت.

به نقل از روابط عمومی استانداری کردستان،  استاندار کردستان برای ارج نهادن به همت والای معلولین، توان افزایی و توانمندسازی قشر معلولان که مصداق بارز رحمت و حکمت پروردگار هستند، در محل تمرین موسیقی پدرام بهمنی، نوازنده حرفه‌ای و هنرمند توانخواه حرکتی، عضو انجمن معلولین حضور یافت.

اسماعیل زارعی کوشا، ضمن اظهار خرسندی از دیدار با این جوان هنرمند، صاحب اندیشه، فکر و ایده، به اهمیت مهارت آموزی اشاره کرد و گفت: جامعه دارای معلولیت می‌توانند با اتکاء به توانمندی‌های خود در راستای توانمندسازی و رفع محدودیت‌های جامعه گام بردارد.

وی با بیان اینکه مهارت آموزی معلولان را با جامعه هماهنگ می‌کند، خطاب به این هنرمند توانخواه اظهار کرد: برگزاری برنامه‌های خود در حوزه موسیقی را به روز خاص و تاریخ مشخصی محدود نکنید بلکه همواره با این شور و هیجان تا رسیدن به قله‌های آمال و پیشرفت تلاش کنید و پیشقراول موسیقی فاخر و جذاب کردی که سرمایه بزرگ و غنی ملی است، برای نسل جوان امروزی باشد.

دیدار صمیمانه استاندار کردستان با هنرمند توانخواه

استاندار کردستان با تاکید بر اینکه نمونه‌های موفق معلولان بایستی به جامعه معرفی و از این قشر حمایت شود، افزود: تلاش می‌کنیم بستر افزایش مشارکت اجتماعی جامعه معلولین فراهم شود.

زارعی کوشا با تاکید بر اینکه معلولان از ایفای نقش اجتماعی خود رویگردان نباشند، ادامه داد: موسیقی فرصت بیان احساسات و موثر در ارتقای ذهنی معلولین است لذا از این منظر بر مبنای معلولیت، در عرصه شعر و نوازندگی به توان افزایی دست یابید.

دیدار صمیمانه استاندار کردستان با هنرمند توانخواه

دیدار صمیمانه استاندار کردستان با هنرمند توانخواه

در ادامه این دیدار، پدرام بهمنی هنرمند توانخواه حرکتی، شاعر و آهنگ‌ساز سنندجی ضمن اظهار رضایت و خرسندی، از حضور صمیمانه استاندار در این جمع جهت دیدن تمرین موسیقی قبل از اجرا، قدردانی کرد و به بیان مطالبات و دغدغه‌های خود پرداخت.

 کنسرت پدرام بهمنی در سنندج، شهرخلاق موسیقی با هدف ایجاد انگیزه برای جامعه معلولین، مصادف با روز جهانی معلولان در آذر ماه جاری برگزار می‌شود.

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.