آیت الله مدرس الگوی تمام عیار برای نمایندگی مجلس

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمانشاه گفت : باید برای برگزاری انتخابات آماده شویم.

حجت الاسلام والمسلمین حبیب الله غفوری نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمانشاه با بیان اینکه امروز سالروز شهادت آیت الله مدرس است، گفت : حضرت امام (ره) مکرر در مورد شهید مدرس و ویژگی‌های شخصیتی ایشان از جمله اخلاص و شجاعت و ... صحبت می‌کردند و ایشان را یک الگوی تمام عیار برای نمایندگی مجلس معرفی کردند، به گونه‌ای که سالروز شهادت ایشان به نام روز مجلس نامگذاری شده است.

وی جایگاه مجلس شورای اسلامی را در نظام ویژه برشمرد و گفت: در مجلس شورای اسلامی نمایندگان ملت از سراسر کشور حتی نمایندگان اقلیت‌های مذهبی دور هم جمع شده و برای مصالح کشور تدبیر کرده و قانون می‌گذارند و آن قانون می‌شود ریل حرکت قوه مجریه در برنامه‌ریزی‌های سالانه، پنج ساله و چشم انداز ۲۰ ساله کشور، لذا نقش مجلس در نظام مردم سالار جمهوری اسلامی برجسته است.

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمانشاه با اشاره به در پیش بودن انتخابات اسفند ماه گفت: امسال برگزاری انتخابات مجلس شورای اسلامی و مجلس خبرگان رهبری را در پیش داریم که هر دو مهم بوده، لذا باید برای برگزاری انتخابات آمادگی داشته باشیم.

وی با اشاره به انتظارات مردم از نمایندگان هم داشت و گفت: مردم انتظار دارند نمایندگان آن‌ها مطلقا از مسیر دیانت خارج نشوند وهمواره بر این مدار حرکت کنند و اهل تلاش و کوشش باشند و دلسوز اقشار مختلف مردم به ویژه محرومان باشند.

غفوری ادامه داد: مردم توقع دارند نمایندگان آن‌ها شجاع بوده و شهامت داشته باشند، تا آن جا‌هایی که باید تصمیم شجاعانه بگیرند، در برابر تهدید دشمنان و احیاناً تهدید و تطمیع زورگویان ایستادگی کرده و مصلحت عمومی را سرلوحه کارشان قرار دهند که در این صورت مجلس انقلابی و الهی خواهیم داشت که حمایت قاطبه مردم را با خود دارد.
 
وی سپس با اشاره به در پیش بودن روز دانشجو، گفت: از دانشجویان انتظار می‌رود در شرایط کنونی که دوران بیداری محرومان است حرکت‌های امیدبخش برای بالا بردن رتبه کشور در عرصه‌های مختلف داشته باشند.

وی اشاره‌ای به در پیش بودن مناسبت‌هایی مثل روز معلولان داشت و گفت: مسئولین باید شرایط را برای حضور معلولین در همه عرصه‌ها سهل کنند. 

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمانشاه با اشاره به حوادث غزه گفت: به اذعان کارشناسان خودشان رژیم صهیونیستی برای مدت زیادی دوام نمی‌آورد و محکوم به نابودی است .

برچسب ها: ولی فقیه ، امام جمعه
اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.