جذب صددرصدی تسهیلات اشتغالزایی در اسکو

فرماندار اسکو از جذب صددرصدی تسهیلات اشتغالزایی کارآفرینی پایدار و مولد کم بهره در این شهرستان خبر داد.

آقای فیروزی در جلسه شورای اداری شهرستان اسکو با اشاره به عملکرد مطلوب دستگاه‌های اجرایی در زمینه ایجاد اشتغال گفت: با توجه به طرح‌های پیشنهادی اشتغالزایی و تایید کارشناسان فنی در طی یکسال اخیر افزون بر ۶ میلیارد تومان تسهیلات کم بهره برای طرح‌های خود اشتغالی پرداخت و منجر به ایجاد اشتغال و کارآفرینی پایدار و مولد در این شهرستان شده است.

فرماندار شهرستان اسکو همچنین با اشاره به پیشرفت مطلوب اجرای طرح کمربندی ایلخچی افزود: با توجه به اهمیت اجرای این طرح عمرانی در کاهش ترافیک مسیر تبریز_آذرشهر در دور اول و دوم سفر ریاست جمهوری به آذربایجان شرقی اعتبارات خوبی تخصیص یافته و پروژه از سرعت مضاعفی برخوردار شده است.

وی اظهار کرد: این طرح به طول ۹ کیلومتر از جمله طرح‌های عمرانی نیمه تمام بود که بیش از یک دهه از آغاز عملیات اجرایی آن سپری شده بود و به علت کمبود اعتبار به حالت تعطیل درآمده بود که با تامین اعتبارات لازم پروژه فوق در حال تکمیل بوده و باند شرقی آن تا پایان امسال زیر بار ترافیکی خواهد رفت.

آقای فیروزی همچنین از رفع گره ترافیکی شهر جدید سهند با اتمام فاز یک پروژه کنارگذر جنوبی این شهر خبر داد و گفت: پروژه کنارگذر جنوبی شهر جدید سهند از جمله پروژه‌های مورد نیاز و ضروری در حوزه مسائل ترافیکی این شهر است که با بهره برداری از آن مشکل ترافیکی داخل شهر سهند به طور چشمگیری کاهش خواهد یافت.

گفتنی است طول این طرح عمرانی ۳ کیلومتر است و برای اجرای آن اعتباری افزون بر ۴۳ میلیارد تومان توسط شرکت عمران هزینه می‌شود.

لازم به ذکر است فاز اول این طرح تا پایان امسال به طور کامل به بهره برداری خواهد رسید.

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.