دستگیری ۲۱ نفر در طرح عملیاتی مبارزه با سرقت منزل در گیلان

فرمانده انتظامی گیلان از شناسایی و دستگیری ۲۱ سارق و مالخر در طرح عملیاتی مبارزه با سرقت منزل در گیلان و اعتراف این افراد به ۲۵ فقره سرقت خبر داد

سردار "عزیزاله ملکی" ایجاد ناامنی روانی برای مجرمان و سارقان در مناطق جرم‌خیز و تقویت احساس امنیت مطلوب در سطح جامعه را از مهمترین اولویت‌‎های مجموعه انتظامی قلمداد کرد و با اشاره به اینکه مقابله با سرقت و ناهنجاری اجتماعی عزم همگانی را می‌طلبد، اظهار داشت: امنیت محصول یک فرآیند جمعی است و به عنوان یک ضرورت همه مردم باید در این راستا به پلیس کمک کنند.
وی در ادامه گفت: در پی ابلاغ اجرای طرح عملیاتی مبارزه با سرقت منزل در گیلان، پیگیری موضوع به صورت ویژه در دستور کار پلیس آگاهی استان و شهرستان‌های تابعه قرار گرفت.
فرمانده انتظامی گیلان با بیان اینکه در این طرح ۳ روزه با انجام اقدامات پلیسی و در عملیات‌های جداگانه، ۱۴ سارق و ۷ مالخر در سطح استان دستگیر شدند، افزود: بر اساس تحقیقات انجام شده، سارقان به ۲۵ فقره سرقت منزل اعتراف و برای سیر مراحل قانونی در اختیار مرجع قضائی قرار گرفتند.
این مقام ارشد انتظامی در پایان با تاکید بر توجه و رعایت مردم به اصول و نکات پیشگیری از سرقت، اذعان داشت: ارتقاء نظم و امنیت و برخورد با مجرمان و متخلفان همواره در دستور کار پلیس قرار دارد.

برچسب ها: سرقت منزل ، پلیس
اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.