پایان شرارت اراذل و اوباش مسلح در سلماس + فیلم

فرمانده انتظامی استان آذربایجان غربی از پایان شرارت اعضای باند اراذل و اوباش مسلح و سابقه دار در سلماس خبر داد.

سردار رحیم جهانبخش فرمانده انتظامی استان آذربایجان غربی با اشاره به عملیات شب گذشته پلیس برای دستگیری ۷ نفر از اعضای باند اراذل و اوباش سابقه دار در سلماس، در تشریح جزئیات این خبر اظهار داشت: ماموران عملیات پلیس امنیت عمومی با اقدام اطلاعاتی، اعضای باند اراذل و اوباشی که سابقه جرایم متعدد و نیز ایجاد رعب و وحشت توام با قدرت نمایی همراه با سلاح، تهدید شهروندان، شرارت را داشتند، شناسایی کردند.

فرمانده انتظامی استان با اشاره به عملیات ضربتی پلیس برای دستگیری اعضای این باند بیان کرد: شب گذشته ماموران انتظامی طی یک عملیات ضربتی برای دستگیری این اوباش سابقه دار وارد عمل شدند که در جریان این عملیات و درگیری مسلحانه میان پلیس و اوباش، ۳ نفر از اعضای این باند مجروح و به مراکز درمانی منتقل شدند و ۳ نفر نیز جان باختند.

وی با اشاره به کشف سلاح در این عملیات گفت: یکی دیگر از اعضای این باند ۷ نفره اراذل و اوباش سابقه دار و مسلح نیز دستگیر شد.

فرمانده انتظامی استان یادآور شد: پیرو تاکیدات سردار رادان ؛ فرمانده کل انتظامی کشور مبنی بر برخورد قاطع با اراذل و اوباش، بار دیگر اعلام می‌کنیم فرصت جولان به اوباش شرور را نخواهیم داد. 

سردار جهانبخش در پایان گفت: مردم با تقدیر از خادمان خود در فراجا، رضایتمندی خود را از اقدام قاطع پلیس برای برخورد با اراذل و اوباش مسلح و سابقه دار اعلام کردند.

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.