خدمات رایگان مشاوره و درمان بیماری‌های رفتاری در قم

مسئول مرکز مشاوره بیماری‌های رفتاری قم گفت: اگر آزمایش ایدز متقاضیان مثبت شود، تحت پوشش این مرکز قرار می‌گیرند و برای آن‌ها پرونده تشکیل و درمان دارویی آن‌ها آغاز می‌شود.

همزمان با هفته جهانی مبارزه با ایدز و اطلاع رسانی در این حوزه، خانم دکتر هندیجانی مسئول پزشک و مسئول مرکز مشاوره بیماری‌های رفتاری قم گفت: مرکز مشاوره بیماری‌های رفتاری در قم با هدف پیشگیری و کنترل بیماری ایذر تنها مرکز فعال در قم در این خصوص است و به بیماران مبتلا به ایدز خدمات رایگانی ارائه می‌دهد. 

پزشک و درمانگر مرکز مشاوره بیماری‌های رفتاری قم گفت: اگر آزمایش ایدز متقاضیان مثبت شود، تحت پوشش این مرکز قرار می‌گیرند و برای آن‌ها پرونده تشکیل و درمان دارویی آن‌ها آغاز می‌شود.

وی افزود: در این مرکز فعالیت‌هایی از جمله آموزش، مشاوره بیماری، پیشگیری از بیماری از طریق دارو و مشاوره ارائه می‌شود.

مسئول مرکز مشاوره بیماری‌های رفتاری قم افزود: لازم است افرادی که در مواجهه با رفتار‌های پر خطر همچون آمیزش جنسی محافظت نشده، انتقال خون آلوده و سر سوزن آلوده و یا سرنگ مشترک تزریق قرار می‌گیرند تا ۷۲ ساعت پس از مواجهه به مرکز مراجعه کنند، که ضمن امانتداری در خصوص هویت این افراد، خدمات پیشگیرانه و درمان برای آن‌ها صورت می‌گیرد.

متقاضیان می‌توانند برای دریافت اطلاعات بیشتر و یا انجام آزمایش با شماره ۳۸۶۱۸۷۰۰ و ۳۸۶۱۸۰۰۸ تماس حاصل و یا به آدرس نیروگاه، انتهای خیابان توحید، جنب پمپ بنزین، روبروی امامزاده سید معصوم (ع) مراجعه نمایند.

این مرکز هر روز از ساعت ۷ تا ۱۴ و روز‌های پنج شنبه از ساعت ۷ تا ۱۳ آماده ارائه خدمات به شهروندان است.

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
آخرین اخبار