فرمانده سپاه قم:

قم همواره مورد طمع دشمنان است

سردار موحد گفت:قم همواره مورد طمع دشمنان بوده و ازآنجایی‌که نیرو‌های امنیتی پای‌کار بوده‌اند تا به امروز اتفاق خاصی نیفتاده است.

به نقل از آستان مقدس حضرت معصومه سلام‌الله‌علیها، آیین تکریم و معارفه فرمانده یگان حفاظت و امنیت حرم مطهر بانوی کرامت با حضور آیت‌الله سید محمد سعیدی تولیت آستان مقدس بانوی کرامت و سردار محمدرضا موحد فرمانده سپاه علی بن ابی‌طالب (ع) پیش از ظهر امروز در سالن محراب حرم مطهر بانوی کرامت برگزار شد.

 سردار موحد در ابتدای این مراسم با اشاره به اهمیت شهر مقدس قم به‌عنوان مرکز و مادر انقلاب اظهار کرد: هر برکتی در این شهر است به‌خاطر وجود بارگاه منور حضرت معصومه (س) است و امیدواریم بتوانیم فیض کامل را ببریم و خادم این درگاه ملکوتی باشیم.

 وی گفت: قم برای دشمن مهم است، به‌ویژه حرم مطهر و حوزه علمیه همواره مورد طمع دشمنان بوده است و ازآنجایی‌که نیرو‌های امنیتی پای‌کار بوده‌اند تا به امروز اتفاق خاصی نیفتاده است.

 وی حفظ و ارتقای امنیت را نیازمند همکاری همه دستگاه‌ها و نهاد‌ها دانست و گفت: از دو روز قبل از حادثه شاهچراغ باتوجه‌به تحرکاتی که مشاهده شده بود حفاظت حرم مطهر حضرت معصومه (س) به سپاه استان محول شد و از آن تاریخ تا کنون بیش از یک سال است که سپاه علی بن ابی‌طالب توفیق خدمت به این حرم مطهر را پیدا کرده و با جذب نیرو به‌صورت رسمی این مأموریت را انجام داده است.

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
آخرین اخبار