خادمین موکب‌های اسکان و پذیرایی از زائرین اربعین حسینی تجلیل شدند

با حضور معاونت امنیتی و انتظامی استانداری، مدیر ستاد بازسازی عتبات عالیات استان آذربایجان شرقی و مسئولان شهرستان بناب تعدادی از خادمان موکب‌های که در ایام اربعین در کربلای معلی به زائرین اربعین خدمت رسانی کرده بودند با اهدای لوح تقدیر و هدایا تجلیل شدند.

معاونت امنیتی و انتظامی استانداری گفت: از کلیه خادمان گرانقدر اعم از برادران و خواهران که زحمت کشیدند در اسکان، پذیرایی، درمان، نگهداری کوله، تهیه غذا، چای ، شربت و … و همچنین از خیرین بزرگوار که کمک مالی و تجهیزاتی کردند و از رانندگان خودرو‌ها تقدیر و تشکر کرد.

جعفر رزمی  افزود: ما لایق تجلیل از خادمین نیستیم، سیدالشهدا (ع) خودش برای این‌ها پاداش خواهد داد.

وی گفت: مردم و به ویژه، جوانان مبارز فلسطینی با عملیات طوفان الاقصی خود را پیدا کردند و سقوط رژیم سفاک و کودک کش صهیونیستی را تسریع بخشیدند.

وی افزود: رژیم غاصب اسرائیل در طول ۷۵ سال گذشته، جنایات بیشماری را در حق مردم مظلوم فلسطین روا داشت، ولی عملیات طوفان الاقصی موجب غافلگیری، ضربه پذیری این رژیم کودک کش و شکستن هیمنه و اقتدار پوشالی آن در دنیا شده است.

معاونت امنیتی و انتظامی استانداری  با بیان اینکه تلاش رژیم غاصب اسرائیل، ایجاد آشوب و ناامنی در ایران اسلامی بود، اما حوادث اخیر غزه و اعتراضات و ناآرامی ماه‌های اخیر موجب تزلزل و ضعف درونی این رژیم شده است گفت: این حکومت غاصب و نامشروع از طرف گروه‌های مبارز فلسطینی، جبهه مقاومت و رزمندگان یمنی مورد حمله قرار گرفته و از سوی دیگر یمن اقتصاد دریایی آن را فلج کرده است.

جعفر رزمی بیان کرد: در این دولت به میزان ۶۴ هزار میلیارد ریال در حوزه اربعین هزینه شده که ۵۰ هزار میلیارد ریال آن در راستای توسعه زیرساخت‌های راه منتهی به مهران هزینه شده است و این میزان هزینه، صرف زیرساخت‌ها شده و زیرساخت‌ها امروز نه فقط در مهران بلکه در این شهرستان‌ها نیز توسعه پیدا کرده است.

فرماندار بناب نیز با ارائه گزارشی از فعالیت موکب‌ها در کربلای معلی تصریح کرد: ۳ موکب در طول ایام اربعین موکب شهدای شهرستان بناب و موکب چهارده معصوم قره‌چپق در کربلا در دو مکان مجزا و یک موکب هم در بناب مقابل مسجد راه کربلا برای زائران خدمت رسانی کردند.

رضا لعلی  در ادامه گفت: از موکب چهارده معصوم ۴ خودرو و از موکب شهدای شهرستان بناب ۱۷ خودرو تجهیزات اسکان و پذیرایی عازم کربلای معلی شده بود.

برچسب ها: تجلیل ، خادمین حسینی
اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.