مدیرعامل باشگاه سپاهان:

برای صعود مقتدرانه در آسیا آماده هستیم

مدیرعامل باشگاه سپاهان درباره وضعیت این تیم در آخرین بازی خود در مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا توضیحاتی را بیان کرد.

 محمدرضا ساکت، مدیرعامل باشگاه سپاهان در بدو ورود کاروان تیم اصفهانی به کشور عربستان در جمع خبرنگاران اظهار کرد: کاروان تیم ما از سوى مسئولان ذی‌ربط و سفیر جمهوری اسلامی ایران در شهر جده، مورد استقبال قرار گرفت.

او ادامه داد: با توجه به برنامه‌ریزی صورت گرفته، تیم امشب در هتل مستقر خواهد شد و فردا تمرین ویژه تیم در زمین تمرینی برگزار خواهد شد.

مدیرعامل باشگاه فولاد مبارکه سپاهان تصریح کرد: مسابقه ۲ تیم سپاهان ایران و الاتحاد عربستان، روز دوشنبه در محل شهر ورزشی عبدالعزیز مکه برگزار خواهد شد که یک ساعت و ده دقیقه با شهر جده فاصله دارد و برنامه‌ریزی‌های لازم در این خصوص صورت گرفته است.

او بیان کرد: بازیکنان تیم از شرایط روحی و جسمی خوبی برخوردار هستند و تمرینات مدنظر، بررسی‌ها و آنالیز‌های مربوطه برای این مسابقه توسط کادر فنی صورت گرفته است و همه بازیکنان برای یک رویارویی بزرگ و مقتدرانه در آسیا آماده هستند.

ساکت عنوان کرد: امیدواری بسیاری به این مسابقه داریم؛ خیلی قاطعانه می‌گویم که هدف‌گذاری و اراده همه بازیکنان و کادر فنی بر این استوار شده که زمینه صعود تیم در مسابقات آسیایی فراهم باشد.

او  خاطرنشان کرد: با وجود همه مشکلات فراروی تیم سپاهان در بخش‌های داخلی و خارجی، همبستگی داخلی، اراده قوی و شخصیت بالای فنی - ورزشی مجموعه و هماهنگی انجام شده بین هیئت مدیره باشگاه، شرکت فولاد مبارکه، کادر فنی و بازیکنان، زمینه‌ای فراهم شده که تیم از این مسیر و از این پیچ سنگین عبور کند و در مسیر رو به رشد قدم‌هایی را بردارد.

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
آخرین اخبار