افتتاح ۵ نمایندگی توزیع سیلندر گاز در خاش

فرماندار خاش گفت: باید ظرف ۷۲ ساعت آینده نسبت به افتتاح پنج نمایندگی گاز در شهرستان اقدام شود.

صاحب گل صالحی، فرماندار خاش ضمن تأکید بر تکریم شهروندان و کسب رضایت آنان بیان کرد: اولویت تمامی دستگاه‌های اجرایی در خاش، تکریم ارباب‌رجوع و توجه به مطالبات مردمی است.

 وی با اشاره به مشکلات مطرح شده در هفته گذشته از سمت مردم و گلایه‌مندی در خصوص توزیع نامناسب گاز مایع تأکید کرد: باتوجه‌به شرایط موجود و کثرت خانوار‌های کم‌برخوردار باید ظرف ۷۲ ساعت آینده نسبت به افتتاح پنج نمایندگی گاز در شهرستان اقدام شود، تا ضمن کوتاه‌شدن دست دلالان؛ خانوار‌ها گاز را با قیمت مصوب شرکت تهیه و حقی از آنان ضایع نشود.

فرماندار خاش افزود: شرکت‌های مربوطه نسبت به تقویت و گسترش ناوگان‌های حمل‌ونقل و کشنده‌ها اقدامات لازم را انجام داده و در همین راستا تعداد ۶ کشنده توسط تأسیسات شفق گاز به این ناوگان اضافه خواهد شد.

صالحی گفت: برای سهولت دسترسی بهتر و سریع‌تر شهروندان به گاز با قیمت مصوب شده؛ گاز مایع از فردا توسط خودرو‌های شخصی در محلات مختلف سطح شهر توزیع می‌شود.

همچنین پیش‌ازاین؛ محسن شاهرخی، معاون نظارت بر عملیات حوزه سه شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی گفت: سهمیه گاز مایع بدون محدودیت برابر با تراکنش‌های توزیع الکترونیکی در سیستان و بلوچستان و سایر نقاط کشور انجام می‌شود.

وی ادامه داد: هیچ محدودیتی در عرضه گاز مایع یارانه‌ای و غیریارانه‌ای وجود ندارد و سهمیه برابر تراکنش‌های توزیع الکترونیکی در اختیار شرکت‌های توزیع‌کننده قرار می‌گیرد.

معاون نظارت بر عملیات حوزه سه شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی تصریح کرد: با ایجاد نرخ دوم و غیریارانه‌ای گاز مایع، اخیراً این امکان ایجاد شده تا افرادی که در سامانه سدف ثبت‌نام نکرده‌اند نیز بتوانند گاز مایع موردنیاز خود را به نرخ آزاد دریافت کنند.

شاهرخی گفت: عرضه سوخت در منطقه بدون وقفه انجام می‌شود و هیچ مشکلی در زمینه تأمین و توزیع سوخت وجود ندارد؛ اما در زمینه نظارت، سازمان‌های متولی و نظارتی باید نظارت بیشتری داشته باشند تا سوخت به دست مصرف‌کننده واقعی برسد.

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
آخرین اخبار