اذعان ارتش صهیونیستی به برتری اطلاعاتی حماس

سخنگوی ارتش رژیم صهیونیستی اعلام کرد به دلیل برتری اطلاعاتی که حماس در غزه دارد از ارتش اشغالگر جلوتر است.

دانیل هاگاری، سخنگوی ارتش اشغالگر رژیم صهیونیستی اذعان کرد که جنبش حماس از نظر اطلاعاتی که در نوار غزه در اختیار دارد نسبت به نیرو‌های اشغالگر برتری دارد.

براساس گزارش المیادین، هاگاری در یک کنفرانس مطبوعاتی با بیان اینکه حماس از نظر اطلاعاتی بر رژیم صهیونیستی برتری دارد و جنگ طولانی خواهد بود، اذعان کرد: «حماس مناطق نوار غزه را به خوبی می‌شناسد. حماس از قابلیت‌های پیچیده و زیرزمینی برخوردار است. مناطقی وجود دارد که ارتش نتوانسته است به آن‌ها دست یابد».

در مورد برتری دیگر حماس بر رژیم صهیونیستی مؤسسه مطالعات امنیت ملی که در اراضی اشغالی قرار دارد چند روز پیش اعتراف کرد که جنبش حماس «در نهایت در نبرد دیگری از مبارزات شناختی جاری نیز پیروز شد. این مؤسسه تأکید کرد که حماس یک بار دیگر موفق شد «اسرائیل» را به سخره بگیرد، اعصاب آن را خسته کند و بر افکار عمومی تأثیر بگذارد.

رسانه‌های صهیونیستی با تأیید اینکه بر خلاف ادعای نظامیان صهیونیست در روز‌های اخیر، «حماس همچنان از کنترل قوی بر زمین برخوردار است». آن‌ها خاطرنشان کردند که این کنترل در مناطق مختلف نوار غزه و نه فقط در جنوب آن.

پیشتر اسامه حمدان، رهبر جنبش حماس با تایید اینکه ارتش صهیونیستی بر ۸۰ درصد از خاک غزه پا نگذاشته است، گفت: «حدود هزار سرباز اسرائیلی در غزه زخمی هستند، از جمله دویست سرباز با جراحت شدید.»

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
نظرات کاربران
انتشار یافته: ۴
در انتظار بررسی: ۰
Iran (Islamic Republic of)
92
۱۱:۱۵ ۱۲ آذر ۱۴۰۲
حزب خدا پیروز است
حزب شیطان نابود است
انشاء الله
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۱۰:۴۶ ۱۲ آذر ۱۴۰۲
با این ترفندها شما رو مشغول کردن
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۰۹:۰۳ ۱۲ آذر ۱۴۰۲
هندونه زیر بغل گذاشتن شده یک سیاست برای اسراییل. 1 ماه پیش وزیر دفاع اسراییل میگفت قدرت نظامی حزب الله 11 برابر اسراییله!!. یعنی تا حالا بایستی حزب الله 11 بار اسراییل رو زیرورو می کرد
Iran (Islamic Republic of)
مهدی
۱۳:۰۹ ۱۲ آذر ۱۴۰۲
گفته بود 11برابر حماسه
آخرین اخبار