بیش از هشت میلیون لیتر نفت سفید در روستاهای زنجان توزیع شد

مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه زنجان گفت: از ابتدای سال جاری تاکنون بیش از هشت میلیون و ۵۰۰ هزار لیتر نفت سفید برای مصارف خانگی در سطح روستاهای استان توزیع شد.

حمید حبیبی مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه زنجان گفت: با توجه به شرایط جغرافیایی و کوهستانی در برخی از مناطق استان، عملیات ارسال و ذخیره سازی نفت سفید مورد نیاز خانوارهای نفت سفید سوز در مناطق سخت گذر از ابتدای خرداد ماه آغاز شده و هم اکنون نیز ادامه دارد که سهم این روستاها نزدیک به چهار میلیون لیتر نفت سفید است.

وی با اشاره به فعالیت فروشندگی‌های روستایی اظهار داشت: شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه زنجان در حال حاضر با داشتن سه ناحیه و ۱۷۰ فروشنده مسئولیت تامین و توزیع فرآورده های نفتی را برعهده دارد.

حبیبی یادآور شد:‌ همچنین سوخت مورد نیاز حدود ۱۲ هزار خانوار مصرف کننده نفت سفید ساکن در ۲۳۲ روستای غیر بهره مند از گاز طبیعی توسط ۱۰۰ نفتکش فعال در این حوزه تامین می شود.

وی خاطرنشان کرد: این در حالی است که علاوه بر توزیع نفت سفید بین خانوارهای نفت سفید سوز، تمامی فروشندگی ها برای فصل سرما اقدام به ذخیره سازی فرآورده در مخازن خود برای مواجهه با بحران های احتمالی کرده اند.

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.